Adriana Lima, ABD'ye yalnız gitti

Metin Hara ile dudak dudağa görüntülendikten sonra Türkiye'nin magazin gündemini etkisi altına alan Adriana Lima fırtınası, süper modelin Atatürk Havalimanı'ndan Miami'ye tek başına uçmasıyla şimdilik sona erdi.

Adriana Lima, ABD'ye yalnız gitti
Adriana Lima, ABD'ye yalnız gitti Editör

Gazete Habertürk'ten Gökhan Artan'ın haberine göre Türk sevgilisi Metin Hara ile 'birlikteliği'yle gündeme gelen dünyaca ünlü model Adriana Lima Türkiye'den ayrıldı. 

Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle öğlen saatlerinde Miami'ye uçan Adriana Lima Atatürk Havalimanı'nda kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

İngilizce olarak Türkiye'yi sevdiğini söyleyen Lima, kendi telefonuyla gazetecileri çekti. Sevgilisini uğurlamak için havalimanına gelen Metin Hara'nın ise terminale giriş yapmadan kapıda vedalaştığı öğrenildi.

Metin Hara ile Adriana Lima'nın birlikteliği magazin gündemine bomba gibi düşmüş, 'reklam birlikteliği mi yoksa gerçekten aşk mı' tartışmalarının da fitilini ateşlemişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Metin Hara     2017-07-17 Bizim aşkımız medya aşkıydı Adriana Lima kim ki bana bakacak. Daha öncede Adriana lima'ya ulaşmaya çalıştıgımda Adriana Lima'da söylemişti seni tüm dünyanın tanıması lazım bunuda ancak seninle sevgili olarak olabilirdi. Yoksa Metin hara kim ki.. Tatil resimlerimizi takip edenler olduysa Adriana Lima yüzüme bile bakmıyordu. Ben sadece bu olayın tadını çıkarıyordum. DİP NOT: Bu Metin Hara'nın iç sesidir. Halkaın gördüğüdür.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Defne'nin Kızı, Oyuncu Olmak İçin Okulunu Bıraktı
Defne'nin Kızı, Oyuncu Olmak İçin Okulunu Bıraktı
Survivor Sabriye yelek giyip silah kuşandı
Survivor Sabriye yelek giyip silah kuşandı