Künye - Sondakika Haberler | Haber Plus | Haber Oku |

Künye

İmtiyaz Sahibi & Grantee

Mehmet DEMİRBİLEK

tutkusu45@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni & Editor in Chief

Murat Atacan

Murat@haberplus.net

Editörler & Editors

Merve Çelik

merve@haberplus.net

Ensar KENDİGELEN

ensar@haberplus.net

Şeyma ÖZDEMİR

Seyma@haberplus.net

Gece Vardiyası Editörü & Night Shift Editor

Ramazan ÇITAK

Ramazan@haberplus.net

Kübra Anayurt

kubra@haberplus.net

Hukuk Danışmanı & Jurisconsult

Murat TURGUT

murat34@hotmail.com

Mali Müşavir & Financial Advisor

Sude AKÇAY

sude3434@gmail.com

Reklam & Adversite

Eymen TUNA

ajansmedya123@gmail.com

DİĞER KONULAR VE TELİF

info@haberportalim.net

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. haberplus.net.net yazıların sorumluluğunu almamaktadır.

Gizlilik Politikası 

haberplus.net tüm hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. İçerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. haberplus.net.net basın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte olup özgün habercilik ilkesine dayalı sistemde çalışmaktadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site ismi harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kuzey Irak'a hava harekatı! Yerle bir edildi
Kuzey Irak'a hava harekatı! Yerle bir edildi
Son Dakika Sözcü'nün Sahibi Hakkında Flaş Karar
Son Dakika Sözcü'nün Sahibi Hakkında Flaş Karar