Gülben Ergen'den sansür talebi! Çıkan o haberleri kaldırtmak istiyor

Gülben Ergen'in İzmirli evli işadamı Tolga Duğles'le birlikte olduğu iddiasının yankıları sürüyor.

Gülben Ergen'den sansür talebi! Çıkan o haberleri kaldırtmak istiyor
Gülben Ergen'den sansür talebi! Çıkan o haberleri kaldırtmak istiyor Editör

Gülben Ergen'in İzmirli evli işadamı Tolga Duğles'le birlikte olduğu iddiasının yankıları sürüyor. Geçtiğimiz ay GÜNAYDIN, ikilinin birbirlerine yazdıkları söylenen aşk mektuplarını manşetten yayınlamış, bir magazin programı ise ikilinin fotoğraflarını ortaya çıkartmıştı.

Hatta Ergen'in bu aşkını haber yapan magazin programının iki çalışanının işten kovulduğu da iddia edilmişti. Ergen'in bu aşkı hakkında hem Yeşim Salkım, hem de Seren Serengil zehir zemberek açıklamalarda bulunmuştu.

Salkım, "Bugüne kadar sustum artık susmak istemiyorum. Gülben yüzünden bu ülkeden gitmek zorunda kaldım. Zamanında onun yüzünden çok veto yedim. O zamanki eşimle Gülben'in ilişkisi için dedektif tuttum. Bunlar yüzünden kanserin eşiğinden döndüm" diye konuşmuştu.

Salkım'ın bu açıklaması sonrası geçmişte Ergen'in, sevgilisini elinden aldığını iddia eden Seren Serengil de şunları söylemişti: "Evliyken evli bir adama mektuplar yazan, ilişki yaşayan, dernek sahibi, çocuklarının arkasına her olayda sığınan kıymetli anne! 'Boşanacaksın!' diye direttiğin adamın da bir evladı, bir eşi vardı. Çekirge 10'uncu sıçrayışta yakalandı. Yıllarca hepimizin canını yaktın. Şimdi başka bir kadının canını yakmana izin vermeyeceğim."

YARGIYA BAŞVURDU

Ergen, geçtiğimiz günlerde çıkan bu haberlerin ardından İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne başvurarak haberlerin internet sitelerinden kaldırılması için dilekçe verdi.

Dilekçede, Türkiye'de tanınan ve sevilen başarılı bir sanatçı olduğunu kaydeden Ergen, hakkında haksız ve hukuka aykırı şekilde haberler yapıldığını, saygınlığını ve itibarını sarsan bu haberlerle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu belirtti.

Ergen, telafisi mümkün olmayan zararlara sebebiyet verecek olan bu haberlerden dolayı ailesinin de zarar gördüğünü kaydederek, haberlerin kaldırılmasını istedi.

ÇELİK'TEN UZAKLAŞTIRMA KARARINA TEPKİ

Geçtiğimiz ay GÜN AYDIN, Gülben Ergen'in bir kartpostalın üzerine Tolga Duğles'e yazdığı aşk dolu sözleri yayınlayarak Ergen'in evli işadamıyla birlikte olduğunu duyurmuştu.

Ergen'in eski eşi Erhan Çelik; bu haberin ardından daha önce Ergen'in kendisine de verdiği benzer kartpostalı, Ergen'in oturduğu siteye gidip arabasına bıraktı. Bu olayın ardından Ergen, arabasının çizildiğini iddia edip "Çocuklarıma zarar verebilir" diyerek Çelik hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

TRT'deki görevinden istifa ettikten sonra sessizliğini bozan Çelik önceki gün Instagram'da zehir zemberek açıklamalarda bulundu: 'Geçenlerde yakın bir dostumu ziyaret için gittiğim sitede aracının sileceğine bir kartpostal bıraktım. Doğum günümde bana verdiği...

Hani SABAH manşet yapmıştı ya, o haberdeki kartpostalın aynısı. Bunun üzerine çocuklarının can güvenliği yok diye mahkemeye başvurmuş. Birlikte olduğumuz süre içinde kendi evladımdan ayırmadığım, hatta bana baba diyen çocukları sözde korumak için karar aldırmış.

Meğer evine de saldırılmış, kırılmış, dökülmüş. İş yargıda deyip insanları aptal yerine koyamazsınız. Evliyken evli biriyle ilişki yaşayıp bunun delileri ile ortaya çıkması üzerine kafa bulandırmaya çalışıyor. Ev ve aracına saldırı görüntülerini yayınlamayan müfteridir, iftiracıdır.'

'SONUNA KADAR YANINDAYIM'

ERHAN Çelik'in 2013'te boşandığı eşi İlknur Türker, sosyal medyada şu paylaşımda bulundu: 'Hiçbir çirkinlik seni yıpratamaz. Sen duruşu olan onurlu, saygın, adam gibi adamsın. Hata yapmakla ahlaksızlığı devamlı hale getirmek arasında dağlar kadar fark vardır. Gerektiği yerde her türlü delil itinayla sunulur. Çocuğunun annesi olarak sonuna kadar yanındayım.'

Kaynak : Sabah

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İşte Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin
İşte Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin
Ünlü oyuncu Melek Baykal hastaneye kaldırıldı
Ünlü oyuncu Melek Baykal hastaneye kaldırıldı