Son dakika: Seda Sayan Murat Karabova'dan ayrıldı!

Son dakika: Seda Sayan Murat Karabova'dan ayrıldı!

Seda Sayan (55) galerici sevgilisi Murat Karabova'dan (46) ayrıldı. İşte detaylar...

Son dakika: Seda Sayan Murat Karabova'dan ayrıldı!
Son dakika: Seda Sayan Murat Karabova'dan ayrıldı! Editör

Seda Sayan 6 yıl aşk yaşadığı Erhan Çelik'ten 7 ay önce ayrılmıştı. Ağustos'ta da iş adamı Murat Karabova ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Duymayan Kalmasın'ın haberine göre Seda Sayan Murat Karabova'dan ayrıldı.

Seda Sayan'ın Murat Karabova'dan ayrılmasının nedeni olarak da etrafındakilerin 'o adama dikkat et!' diye yaptığı uyarı gösteriliyor.

Bu uyarının yapılmasının nedeni ise geçen günlerde çok ağır bir gribal enfeksiyon geçiren Murat Karabova'ya iki çocuğunun annesi ve hemşire olan eski eşi Aslı Sarıpınar'ın baktığı ve ikilinin yeniden bir araya gelmesinin iddia edilmesi.

Murat Karabova ise bu iddialara Instagram hesabından bir paylaşım yaparak cevap vermişti. Murat Karabova paylaşımına 'Kapattığım kapıların deliğinden bile bakmam ben bir tek ona (Seda Sayan'a) niyetliyim' notunu düşmüştü.

Öte yandan dün Seda Sayan, ''Aşık olduğunuz herifin eski eşinin Facebook'una bir girin de görün gerçekleri...'' diye yorum yapan takipçisine ''Facebook adresini bilmiyorum at bakalım.'' diye cevap verdi. Seda Sayan kısa süre sonra da paylaşımını yoruma kapattı.

Murat Karabova bugün basında yer alan haberlere Instagram hesabından bir paylaşım yaparak şöyle cevap verdi: Yapılacak her şeyin mertçe olması dileklerimle, hala inancım var, doğru bir tanedir gerisi yalan dolan ve rezil düşüncelerdeki insanların fikirleridir...

İşte Murat Karabova'nın paylaşımı...

SEDA SAYAN İLE MURAT KARABOVA İLİŞKİSİ NASIL BAŞLADI?

Adı Yeşim Salkım ve Aslıhan Hünel ile aşk dedikodusuna karışan Murat Karabova ile Seda Sayan ilk olarak geçen haziranda, Bodrum'da görüldü.

Locadan Demet Akalın'ı izlediler. Daha sonra Türkbükü'nde düzenlenen bir partide eğlendiler. Seda Sayan, Murat Karabova'ya 'Kara Gözlüm'ü söyledi.

Murat Karabova büyük hayranlık duyduğu Seda Sayan ile bilinmeyen bir sebeple tartışmış, kendisini affettirmek için Seda Sayan'ın peşinden Kıbrıs'a gitmişti.

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selin'den Çok Konuşulacak Simge Sağın Göndermesi
Selin'den Çok Konuşulacak Simge Sağın Göndermesi
Meydan Okudu: Kanıtlanırsa Ülkeyi Terk Ederim
Meydan Okudu: Kanıtlanırsa Ülkeyi Terk Ederim