Ben uyurken gizlice görüntülerimi çekiyordu

üzel oyuncu film setinde uğradığı cinsel tacizi böyle anlattı.

Ben uyurken gizlice görüntülerimi çekiyordu
Ben uyurken gizlice görüntülerimi çekiyordu Editör

Beyazperdenin ünlüleri birbiri ardına taciz itiraflarına başladı. Bunlara bir yeni halka daha eklendi. İşte güzel oyuncunun anlatımıyla uğradığı korkunç taciz.

Ünlü yapımcı Harvey Weinstein'ın taciz skandalının ardından birçok ünlü geçmişteki acı tecrübelerini ilk kez itiraf etmeye başladı. 

Weinstein'ın aralarında Angelina Jolie ve Gwyneth Paltrow'un da bulunduğu birçok ünlüyü kariyerlerinin ilk döneminde taciz ettiği gün ışığına çıktı. O dönemde yapımcının taciziyle karşılaşan günümüzün birçok ünlü kadın oyuncusu diğer meslektaşlarından da destek gördü.

Durum böyle olunca yapılan yeni itiraflarla Hollywood'un kirli çamaşırları da daha fazla ortaya serilmeye başladı. Bunlarayeni bir halka da Blake Lively'den geldi. 

30 yaşındaki Lively, yıllar önce bir makyaj sanatçısının tacizine uğradığını anlattı. Los Angeles Times'a konuşan Blake Lively yaşadıklarını şöyle anlattı: "Bir gece film setinde uyuyordum, aniden uyandım. Bir baktım ki setteki makyajcı beni gizlice filme alıyordu." 

Blake Lively o sırada giyinik olduğunu ama yine de bu durumun kendisini son derece rahatsız ettiğini anlattı.

Blake Lively, uğradığı tacizi yargıya taşıdığını ve bu konuda soruşturma açıldığını da sözlerine ekledi. Güzel oyuncu soruşturma sonucunda makyajcının filmin kadrosundan çıkarıldığını da söyledi.

Aslında bazıları sessiz kalmayı tercih etse de Hollywood'un ve genel olarak gösteri dünyasının birçok kadın ünlüsü yapımcı ve yönetmenlerin tacizine uğruyor. Özellikle de mesleklerinin ilk yıllarında. 

İşte bu kirli sırları ortaya dökenlerden biri de Julianne Hough. Hough da bir süre önce çocukluğunda tacize uğradığını itiraf etmişti. 

Başına gelenler hakkında detaya girmemeyi tercih eden Hough olayı "fiziksel ve ruhsal olarak tacize uğradım" diye özetlemişti.

Halle Berry'nin başına gelen ise kolay aşılacak türden bir durum değil. 

Ünlü yıldız Halle Berry henüz bebekken anne ve babası ayrıldı. Ama Berry 10 yaşına geldiğinde annesi hem Halle'nin hem de diğer kızı Heidi'nin bir baba figürüne ihtiyaçları olduğunu düşünerek eski eşi Jerome'u eve geri çağırdı.

Berry bu dönemi "hayatımın en kötü günleriydi" diyerek anlatıyor. Berry, babasının şiddet uyguladığını ve annesi ile kızkardeşini sürekli olarak taciz ettiğini de hiç bir zaman saklamadı.

Ünlü oyuncu Jodie Foster da kendisi gibi yıldızlara takıntılı olan bir hayranı yüzünden zor günler yaşadı.Sonunda Foster'ın sapığı ortaya çıktı ve tutuklandı. Ünlü yıldız da rahat bir nefes aldı.

Ünlü yıldız Ashley Judd zorlu geçen çocukluğunu All That Is Bitter and Sweet adlı otobiyografisinde anlatmıştı. Judd geçen hafta Weinstein'ın kurbanlarından biri olduğunu da itiraf etmişti.

Oscar ödüllü yıldız Gwyneth Paltrow bile yıllar önce bir yapımcının tacizine uğradığını söylemişti. Üstelik de kendi babası da yapımcı olduğu halde. 

Paltrow başına geleni Elle dergisine verdiği röportajda şöyle anlatmıştı:"Rol denemesi için yapımcıyla görüşmeye gittim.Toplantıya yatak odasında devam edelim" teklifinde bulundu."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şoke eden itiraf: Fuhuş zincirinin içindeydim!
Şoke eden itiraf: Fuhuş zincirinin içindeydim!
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor
Ünlü Sunucu Seda Akgül, Ekranlara Dönüyor