Ünlü isimden kötü haber! Doktorlar beyin ölümünün gerçekleşmesini bekliyor

Son Dakika Gündem Haberleri

Ünlü isimden kötü haber! Doktorlar beyin ölümünün gerçekleşmesini bekliyor
Ünlü isimden kötü haber! Doktorlar beyin ölümünün gerçekleşmesini bekliyor Editör

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlaşan ve yoğun bakımda tedavisi süren Manolya Onur'dan kötü haber geldi. Ünlü ismin hayat arkadaşı Can Bozok, Manolya Onur'un sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Doktorlarla sık sık görüştüğünü ve Manolya Onur'un sağlık durumun her geçen gün ağırlaştığını söyleyen Bozok, 'Doktorların söylediğine göre; tıbbı olarak yapılacak bir şey yok.

Bunu durumu bir kaç doktorla görüştük onlar da aynı şeyi söyledi. Ödemlerin hızla armasından dolayı doktorlar beyin ölümünün zamanla gerçekleşmesini bekliyor. Biz kendimizi en kötüye hazırlıyoruz.

Ne yazık ki doktorların yorumundan dolayı, mucize bile bekleyemiyoruz. Bitkisel hayatı bile doktorlar söylese ona da razıydık...

Ama ne yazık ki öyle bir umut vermedi doktorlar. Manolya zaten 'bitkisel hayatı' hiç bir zaman istemezdi. O yüzden onun istediği gibi olsun, biz de kendimizi en kötüye hazırlamaya çalışıyoruz.'

Hastane yetkilileri ise, "18 Ekim Çarşamba günü ani gelişen masif akciğer embolisine bağlı şok tablosu ile yoğun bakımımıza yatırılmış olup, Liv Hospital Ulus'ta tedavisi devam etmektedir. Manolya Onur'un sağlık durumu ciddiyetini korumaktadır." açıklamasını iki gün önce yapmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sedef     2017-10-22 Manolya hanım çok geçmiş olsun. Rabbimden acil şifalar diliyorum inşaallah kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Sunucu Ece Vahapoğlu Bebeğini Kaybetti
Ünlü Sunucu Ece Vahapoğlu Bebeğini Kaybetti
Özge Ulusoy, İş Adamı Faruk Çolakoğlu'yla Aşk Yaşıyor
Özge Ulusoy, İş Adamı Faruk Çolakoğlu'yla Aşk Yaşıyor