Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_rluuf2rroahqtso8h6v5aac6t6, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Anchor Yeni Yıl Heyecanı Uludağ’la Birleşiyor

Anchor Yeni Yıl Heyecanı Uludağ’la Birleşiyor

Ülke ekonomimizin büyük bölümünü karşılayan turizm sektörünün mihenk taşlarından birini oluşturan Uludağ, yılbaşı tatili konusunda henüz seçim yapmamış olan tatilcileri bekliyor.

Anchor Yeni Yıl Heyecanı Uludağ’la Birleşiyor
Anchor Yeni Yıl Heyecanı Uludağ’la Birleşiyor

Ülke ekonomimizin büyük bölümünü karşılayan turizm sektörünün mihenk taşlarından birini oluşturan Uludağ, yılbaşı tatili konusunda henüz seçim yapmamış olan tatilcileri bekliyor. Uludağ otelleri, kış aylarının gelmesi ile birlikte sezona hızlı bir başlangıç yapıyor.

Bölgenin coğrafi konumu nedeniyle kışın yoğun kar yağışı olması Uludağ’ı kış turizminin başkenti haline getiriyor. Yılbaşı otelleri, yeni yıla bembeyaz kar manzaraları içinde, şömine başında romantik bir ortamda veya otellerin hazırladığı programlar eşliğinde girmek isteyen tatilcileri başarılı bir şekilde ağırlıyor.

Kış turizminin ve yılbaşı gecesinin en çok tercih edilen bölgesi olan Uludağ, bölgeye karın yağması ile birlikte hareketli günler geçiriyor. Yeni yıla yaklaştığımız bu aylarda rezervasyon almaya başlayan yılbaşı otelleri, aralık ayının son haftası itibariyle tam kapasite olarak hizmet veriyor.

Kış Sporunun Merkezi Uludağ

Yaz sezonunun bitişi ve kış aylarının yaklaşması ile birlikte konukları için hazırlıklarını tamamlayan kış otelleri, her yıl hizmet konusunda çıtayı yukarı taşımak için çabalıyor.

Kış sezonu boyunca Rus, İngiliz ve Alman turistler yoğunlukta olmak üzere yabancı ziyaretçileri ağırlayan Uludağ, verdiği kaliteli hizmetle bölgeye her yıl daha fazla turist çekmeyi başarıyor.

Bölgede yer alan kayak merkezinin Avrupa standartlarına sahip olması, kayak sporu için Uludağ’ı seçen konukları en çok cezbeden unsurların başında gelmektedir.

Uludağ’da yer alan kayak otelleri, bölgeye ilk kez ulaşacak ve kayak sporunu bilmeyen ziyaretçiler için gerekli malzemeleri sağladığı gibi kayak okullarıyla da ilgili eğitimleri alarak güvenli bir şekilde bu sporu yapmalarını sağlamaktadırlar.

Gün Boyunca Kayak Yaparken Akşam Yorgunluğu Termal Sularda Atın

Uludağ, kayak sporu ve yılbaşı eğlencelerinin yanında şifalı termal sulara sahip olmasıyla da ünlü bir bölgedir. Termal oteller, konuklarına açık ve kapalı havuz seçenekleri ile kışın karlar altında bile yüzme keyfi yaşama fırsatı sunuyor.

Termal otellerde yer alan spa merkezleri, buhar odaları, masaj salonları ve şifalı havuzlarla tatile gelen misafirlerin sağlığına kavuşmuş ve tamamen dinlenmiş olarak bölgeden ayrılması hedefleniyor.

Otellerde yer alan uzman doktor ve masör kadroları ile birçok farklı Uzakdoğu masajı yapılmakta ve hangi şifalı suyun iyi geldiği konusunda kapsamlı bilgi verilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen salgın nedeniyle mahkeme duruşmasına katılamadı
Gülben Ergen salgın nedeniyle mahkeme duruşmasına katılamadı
Aleyna Tilki klibi için imaj değiştirdi takipçileri topa tuttu
Aleyna Tilki klibi için imaj değiştirdi takipçileri topa tuttu