İşteki Son Günü Olan Twitter Çalışanı, Trump'ın Hesabını Kapattı

ABD Başkanı Trump’ın kullandığı kişisel sosyal medya hesabı 11 dakikalığına Twitter tarafından kapatıldı. Twitter, ise yaptığı açıklamada “İşteki son günü olan bir çalışanımız kapatmış.“ dedi.

İşteki Son Günü Olan Twitter Çalışanı, Trump'ın Hesabını Kapattı
İşteki Son Günü Olan Twitter Çalışanı, Trump'ın Hesabını Kapattı

ABD Başkanı  Donald Trump'ın kullandığı kişisel sosyal medya hesabı 11 dakikalığına  Twitter tarafından kapatıldı.  Twitter'dan konuya ilişkin yapılan açıklamada, hesabın "yanlışlıkla kapatıldığı" bildirildi. Daha sonra bir açıklama daha yapan  Twitter, "İşteki son günü olan bir çalışanımız tarafından  Trump'ın hesabı kapatıldı." ifadelerini kullandı.

"ÜZGÜNÜZ BÖYLE BİR SAYFA YOK"

Başkan  Trump'ın kullandığı @realDonaldTrump isimli hesabı  Washington saatiyle 19.00 civarında kapatıldı. Yaklaşık 42 milyon takipçisi bulunan  Trump'ın sayfasını ziyaret etmek isteyen kullanıcılar, kapalı olduğu süre içinde "Üzgünüz, böyle bir sayfa yok." mesajıyla karşılaştı.

11 DAKİKALIĞINA KAPALI KALDI

Daha sonra ise  Twitter'dan, şirketin resmi hesabı aracılığıyla konu hakkında açıklama yapıldı.

Açıklamada, "Bugün bir  Twitter çalışanından kaynaklanan bir sebeple @realDonaldTrump hesabı yanlışlıkla kapatıldı. Hesap 11 dakikalığına kapalı kaldı ve daha sonra ise yeniden aktif hale geçti. Konu hakkında soruşturma yapmaya devam ediyoruz ve böyle bir durumla karşılaşmamak adına gerekli adımları atıyoruz." ifadelerine yer verildi.

"İŞTEKİ SON GÜNÜ OLAN BİR ÇALIŞANIMIZ KAPATMIŞ"

BBC Türkçe'nin aktardığı haber göre, şirket daha sonra yaptığı bir başka açıklamada ise, "Öğrendik ki  Twitter'ın müşteri destek ekibinden perşembe işteki son günü olan bir çalışanımız tarafından  Trump'ın hesabı kapatıldı. Geniş çaplı bir araştırma yapıyoruz" dedi.

Haberler haber son dakika İşteki Son Günü Olan Twitter Çalışanı Trumpın Hesabını Kapattı haberler haberi haberleri HABER HABERLER

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıla'dan Ahmet Kural'a evlilik göndermesi
Sıla'dan Ahmet Kural'a evlilik göndermesi
Okan Kurt kızı Hira'yla hasret giderdi
Okan Kurt kızı Hira'yla hasret giderdi