Acun Ilıcalı Survivor tarihini ve yeni yarışmacıyı açıkladı

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, 'Gel Konuşalım' adlı programın canlı yayınında Survivor'ın ne zaman başlayacağını duyurdu. Ayrıca Acun Ilıcalı, Murat Ceylan'ın da Survivor'da mücadele edeceğini açıkladı. İşte Survivor'ın başlayacağı tarih....

Acun Ilıcalı Survivor tarihini ve yeni yarışmacıyı açıkladı
Acun Ilıcalı Survivor tarihini ve yeni yarışmacıyı açıkladı Editör

TV8 ekranlarında yayınlanan Hakan Ural ve Seda Akgül'ün sunduğu Gel Konuşalım adlı programa konuk olan Acun Ilıcalı, Survivor'ın ne zaman başlayacağını duyurdu.

10 ŞUBAT'TA BAŞLIYOR
 
10 Şubat'ta TV8 ekranlarında başlayacak olan Survivor bu sene çok farklı konseptle gelecek. Bir takım All Star kadrosundan oluşurken diğeri gönüller takımından oluşacak.

ACUN ILICALI BİR YARIŞMACIYI DAHA AÇIKLADI
 
Canlı yayında konuşan Ilıcalı, 'Survivor 2018' yarışmasının 10 Şubat 2018 tarihinde başlayacağını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde "Nagihan Karadere, Merve Aydın ve Sema Aydemir'in, All Star kadrosunda olacağı" tweetini atan Acun Ilıcalı, yeni bir ismi daha açıkladı. 'Survivor 2013'te yer alan 1991 doğumlu Murat Ceylan, yeni sezonda da şampiyonluk mücadelesi verecek.

TURABİ KENDİSİ DUYURDU
 
Daha önce iki kez Survivor'a katılan ve ikisinde de şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaran Turabi Çamkıran, üçüncü kez aynı yarışmada mücadele edeceğini açıklamıştı. Eski şampiyon Turabi, 'Survivor All Star' etiketi ile twitter hesabından yaptığı duyuruda, "3. defa Survivor mı? 'İmkansız' dedi gururum. 'Riskli' dedi tecrübem. 'Manasız' dedi mantığım. 'Yine de denemeye değer' dedi kalbim. Seneye görüşürüz. King will be back (Kral geri döndü)" ifadelerini kullanmıştı.
 
İLK YARIŞMACI CUMALİ AKGÜL OLMUŞTU
 
'Survivor 2018' kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yolu yürüyerek geldi. Cumali Akgül'ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, 'Beyaz Show' programında, "Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor'a almaya karar verdik" açıklamasını yapmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selin Ciğerci'nin Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı
Selin Ciğerci'nin Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı
Paraguaylı Ana Paula Cespedes Mest Etti
Paraguaylı Ana Paula Cespedes Mest Etti