Arif Sağ, öldü mü? Herkes bu sorunun cevabını arıyor

Arif Sağ, tedavi için Küba’ya gitti Arif Sağ hayatını kaybetti haberinin gerçek dışı olması akıllara sosyal medyada öldürülen ünlüleri getirdi. Pek çok ünlü Arif Sağ ile aynı kaderi yaşayarak, sosyal medyada yayınlanan yalan haber üzerine ‘öldü’ iddialarına maruz kaldı. Bunların son kurbanı ise dün gece Arif Sağ, oldu.

Arif Sağ, öldü mü? Herkes bu sorunun cevabını arıyor
Arif Sağ, öldü mü? Herkes bu sorunun cevabını arıyor

Arif Sağ hayatını kaybetti haberinin gerçek dışı olması akıllara sosyal medyada öldürülen ünlüleri getirdi. Pek çok ünlü Arif Sağ ile aynı kaderi yaşayarak, sosyal medyada yayınlanan yalan haber üzerine ‘öldü’ iddialarına maruz kaldı. Bunların son kurbanı ise dün gece Arif Sağ, oldu.

Tedavisi süren Arif Sağ, dün sabah kızı Aslı ve oğlu Tolga Sağ ile birlikte aşı tedavisi için Küba'ya gitti. Ancak, dün akşam saatlerinde sosyal medyada Arif Sağ’ın vefat ettiğine dair peş peşe paylaşımlar yapıldı.

Bunun üzerine kızı Aslı uçakta çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Bu paylaşımın ardından ise Arif Sağ, hakkında çıkan o iddiaların yalan olduğu ortaya çıktı.


arifsagBİR

ÇOK ÜNLÜ İSMİN BAŞINA GELDİ

2013 senesinde ünlü şarkıcı Teoman’ın bir kazada hayatını kaybettiği haberleri sosyal medyada yayınlanmıştı. Ancak kısa bir süre sonra Teoman’ın ölmediği ortaya çıkmıştı.


teoman

Barcelona'lı Arda Turan'ın bir trafik kazasında o dönemde sevgili olduğu Sinem Kobal'la birlikte hayatını kaybettiği haberleri yayıldı. Ancak kısa bir süre sonra haberin yalan olduğu anlaşıldı.


ardaturan

2014 senesinde İbrahim Tatlıses, hakkında da sosyal medyada öldüğüne dair haberler çıkmıştı.


ibrahimtatlises

Yeşilçam’ın usta ismi Münir Özkul hakkında sürekli öldü haberleri sosyal medyada sıkça paylaşılıyor.


minurozkul

 

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çeşitli şehirde onlarca baskın düzenlendi kadınlı erkekli hepsi yakalandı!
Çeşitli şehirde onlarca baskın düzenlendi kadınlı erkekli hepsi yakalandı!
Köfte dudak! hadise
Köfte dudak! hadise