ABD'den Sürpriz Türkiye Kararı

Son Dakika Gündem Haberleri

ABD'den Sürpriz Türkiye Kararı
ABD'den Sürpriz Türkiye Kararı tugba civik

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, perşembe günü, Irak Genelkurmay Başkanı Orgeneral Osman Ganimi, ABD Avrupa Kuvvetler Komutanı Orgeneral Curtis M. Scaparrotti ve ABD Merkez Kuvvetler KomutanıOrgeneral Joseph L. Votel ile bir araya gelecek.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Orgeneral Akar'ın ev sahipliğinde düzenlenecek toplantıya Irak Genelkurmay Başkanı Orgeneral Ganimi, ABD Avrupa Kuvvetler Komutanı Orgeneral Scaparrotti ile ABD Merkez Kuvvetler Komutanı Orgeneral Votel katılacak.

BÖLGESEL KONULAR GÖRÜŞÜLECEK

Genelkurmay Başkanlığı Karargahı'nda, 14 Aralık Perşembe günü yapılacak toplantının önceden planlandığı ve toplantıda bölgedeki güvenlik konularının görüşüleceği bildirildi.

Kaynak : Haber7

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Göktan     2017-12-12 Yalan , haber değildir.......sanki bir önemli bilgi verecekmiş gibi yapıp,kandırmak sizi sadece güvenilmez yapar....bir daha bu ajansın haberlerini kimse okumak zahmetine girmez.....herhalde gazetecilik okuluna girememiş veya mezun olamamış,hevesi içinde kalmış birileri var orada......
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aleyna Tilki'den İlginç Çıkış: Anlatsam Ülke Karışır
Aleyna Tilki'den İlginç Çıkış: Anlatsam Ülke Karışır
55'lik Hülya Avşar Kendine Yine Hayran Bıraktı
55'lik Hülya Avşar Kendine Yine Hayran Bıraktı