“Timsah” Bitmeye Hazırlanıyor
Advert

“Timsah” Bitmeye Hazırlanıyor

Bursaspor’lu taraftarların merakla beklediği Timsah stadyumu kısa bir süre sonrasında bitecek.

“Timsah” Bitmeye Hazırlanıyor
“Timsah” Bitmeye Hazırlanıyor Editör

Projesinin çizilmeye başladığı ilk günden bu yana hem taraftarlarının hem de futbolcuların büyük bir merak ile beklediği Timsah, kısa bir süre sonrasında bitecek. Yapım sürecinin aşamalı bir şekilde Bursaspor takımının sosyal medya hesaplarından duyurulması taraftarların da harekete geçmesine ve meraklanmalarına neden oldu. Dünyanın en heyecan verici 10 stad projesi arasında gösterilen Timsah stadyumunun ise en geç 2018 kışında biteceği belirtiliyor.

Sosyal Medya Da Gündemde

Son olarak Timsah stadyumunun kafa kısmının büyük oranda bitmesi ve hızlı bir şekilde yapımının devam etmesi, bireylerin ilgisinden kaçmadı. Bursaspor tarafları sosyal medya hesaplarında, mutluluklarını ve heyecanlarını dile getirirken, Spor Kulübü Başkan’ı Ali Yay’da taraftarların mutluluklarını paylaştığını belirtti. Kısa süre sonra yapımının tamamlanacağını ve Bursaspor’a uğurlu geleceğini belirten Yay, projenin yapım aşamasında özverili bir şekilde çalışıldığını da sözlerine ekledi. Yerine yerleştirme ve diğer işlemlerinde sonuna gelindiğini belirten Başkan Yay, takımın mağdur olmaması için en hızlı şekilde projeyi tamamlamaya çalıştıklarını ifade etti. Bursa’nın en güzel noktalarında birinde bulunan Timsah stadyumu içerisinde birbirinden farklı cafe, restorant ve farklı alanların da olacağı belirtiliyor.

Stad’ın İsim Sponsoru Aranıyor

Çalışmaları süren Timsah stadyumu adına aynı zamanda isim sponsoru arandığı da açıklandı. Galatarasay, Beşiktaş ve diğer spor kulüplerinde Bursaspor takımının da bütçeyi karşılayabilmesi adına bir isim sponsoruna ihtiyacı olduğu belirtiliyor. Basın mensuplarına açıklamada bulunan Bursaspor başkanı Ali Yay, isim hakkını almak adına bir babayiğit aradıklarını ifade etti. Böyle bir sponsorluk durumu ile spor kulübünün bütçesinin de daha iyi olacağını belirten Yay, isim hakkının alınmasından sonra, çalışmaların daha da hızlanacağını ve stadyumun bireylere hizmet vermeye başlayacağını açıkladı.

Gerçek görüntüsünü her geçen gün daha fazla alan ve timsah şekline ulaşan stadyum içerisinde, detaylı çalışmalar hala sürüyor. Hangi sezonda açılacağı ve sporseverlere hizmet vereceği merak konusu olurken, stadın toplamda 1000’er metrekarelik iki farklı alandan oluştuğu gelen bilgiler arasında. Spor dünyasındaki tüm haberleri ve en yüksek oranları sunan en iyi canlı bahis sitesi betboo ve bets10 siteleri üzerinde bulabilir, en yüksek oranlar ile en yüksek kazançları sağlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Scarlett Johansson kazancıyla tarihe geçecek
Scarlett Johansson kazancıyla tarihe geçecek
'Metroseksüel değil, bakımlı bir erkeğim'
'Metroseksüel değil, bakımlı bir erkeğim'