Google Chrome'a Panik Butonu Geldi!

Günümüzde birçok arama motorundan yaptığımız aramalar sonucunda karşımıza çıkan sayfalar görüntülenmek istenir.

Google Chrome'a Panik Butonu Geldi!
Google Chrome'a Panik Butonu Geldi! Editör

Günümüzde birçok arama motorundan yaptığımız aramalar sonucunda karşımıza çıkan sayfalar görüntülenmek istenir. Chorome’a panik butonu geldi, bu sayede sizlerde meraklı gözlerden uzak durabilirsiniz.

Chrome veya safari arama motorlarında çalışırken herhangi birinin sizi gözetlediğini anladığınız anda bu panik butonunu sayesinde sayfadaki tüm görselleri ve yazıları görünmez hale getirebilirsiniz.

Nothing on the Internet isimli olan eklenti ile istediğiniz ve giriş yaptığınız tüm web sitelerinin içeriğinden tamamen ayrıştırarak boş renklere ve kutular haline çevirebilirsiniz.

Nothing on the internet isimli bu eklenti daha çok gizli gözetlemelerde acil gizlilik sağlamak için özel olarak çok donanımlı bir şekilde tasarlanmıştır.

Bunun yanı sıra baktığınız ve girdiğiniz tüm web sitelerinin başlıkları, yazıları, görülmemesi gereken görselleri ve görülmemesi gereken videoları yok eder ve web sitelerini huzur veren görseller ve insanın içini rahatlatan minimalist sanat eserlerine çeviriyor. Bu şekilde gözetlenirken sizler yanlış bir şey yapmıyor ve gayet normal şeylere bakıyor gibi gözükebilirsiniz.

Panik Butonunu Kimler Buldu

Chorme’a gelen efsane özelliği Sideline Collective isimli sanatçı grubu geliştirerek hizmete sunmuştur. Panik Butonunu Kimler Buldu, Aynı zamanda sanatçı grubu şu açıklamaları eklemiştir; "Sadece bir tıklama ile tüm gürültü ve karmaşa ile dolu meşgul hayatınızın en derin korkuları ve en sığ arzularının bir anda gitmesine şahit olun." Diyerek insanlara büyük katkıları olacak bu eklentiye hizmete hazır hale getirmişlerdir.

Panik Butonu Hangi Sitelerde Çalışmaktadır?

Sideline collective grubunun geliştirdiği eklenti birçok site de faaliyet göstermektedir. Panik Butonu Hangi Sitelerde Çalışmaktadır, Çoğu site içinde mükemmel bir şekilde çalışmasına rağmen nadiren de olsa bazı web sitelerinde düzgün çalışmamaktadır.

Bu eklentiyi ekledikten hemen sonra bir deneme yapabilirsiniz. Eklenti düzgün çalışmadığı zaman sitede botunu aktifleştirdiğinizde birkaç kelime ve başlığının filtrelerden kurtulamadığını göreceksiniz. Chrome a özgün olan fonksiyon, safari uygulamalarında da çalışmaktadır.

Panik Butonu Nereden İndirilebilir?

Panik butonunu indirmek için birçok farklı internet sitesinden yardım alabilirsiniz. Panik butonu nereden indirilebilir, panik butonunu bilgisayarınız için indirdiğiniz gibi aynı zamanda farklı telefonlara da indirebilirsiniz.

Telefonlarınıza uyumlu mağazalardan satın alacağınız panik butonu eklentisi tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz. Bizler sizin için güvenilir olan web sitelerinden alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenilir olması oldukça önemlidir.

Güvenilir olmayan ve popüler olmayan sitelerden indirdiğiniz eklentilerde virüs olabilir. Bu şekilde bilgisayarınız zarar görebilir. Aynı şekilde telefonlarınıza da indirdiğiniz eklentiler telefonlarınızı kasabilir ve telefonlarınızın dosyalarına, uygulamalarına ve işletimine zarar verebilir.

Web siteleri indirmeleri için en çok kullanılan gezginler.com’u kullanabilirsiniz. İndirmeden hemen sonra kolay bir kurulumu vardır. Kurulum yollarını izleyerek kolaylıkla eklentiyi aktif hale getirebilir ve tüm gizli gözlerden kaçabilirsiniz. İndirmelerden hemen sonra web sitesinin üstünde görünen eklentiye tıklayarak tüm görüntü ve yazıları yok edebilirsiniz. 

Kaynak : Haber Plus

Google Chrome Google Chrome Panik Butonu Chrome Panik Butonu

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aleyna Tilki'den İlginç Çıkış: Anlatsam Ülke Karışır
Aleyna Tilki'den İlginç Çıkış: Anlatsam Ülke Karışır
55'lik Hülya Avşar Kendine Yine Hayran Bıraktı
55'lik Hülya Avşar Kendine Yine Hayran Bıraktı