Son Dakika : Kritik uyarı az önce verildi! Saat verildi hazır olun

Son Dakika Gündem Haberleri

Son Dakika : Kritik uyarı az önce verildi! Saat verildi hazır olun
Son Dakika : Kritik uyarı az önce verildi! Saat verildi hazır olun Editör

Meteorolji hem "yağmur" hem "kar" konusunda açıklama yaptı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan verilere göre İstanbul’da kar yağışı ne zaman sorusunun cevabı: 5 günlük sıcaklık tahmin değerlerinde kar yağışı bulunmuyor. Hava; bulutlu, yağmurlu ve güneşli geçmesi bekleniliyor. AKOM tarafından yapılan açıklamaya göre sıcaklık 5 günlük zaman dilimi olarak mevsim normalleri üzerinde seyrediyor.

İSTANBUL 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

2 Ocak Salı: İstanbul’da hava parçalı bulutlu. Yağmur beklenmiyor. Sıcaklık gündüz 13 derece, gece 8 derece. Nem oranı yüzde 70. Rüzgar saatte 14 km hızda esmesi tahmin ediliyor.

3 Ocak Çarşamba: Gökyüzü kapalı ve yağmurlu. Yağmur gece 4 sularında başlayarak gün boyunca etkisini göstermesi tahmin ediliyor. Sıcaklık gündüz 12 derece, gece 7 derece. Nem oranı yüzde 87’ye kadar çıkarken, rüzgar saatte 11 km hızda esmesi bekleniliyor.

4 Ocak Perşembe: Perşembe günü yağmur etkisini göstermeye devam ediyor. Özellikle Perşembe günü saat 07:00’de başlayacak olan yağmurun 16:00’ya kadar etkisini göstermesi bekleniliyor. Sıcaklık gündüz 11 derece, gece 6 derece. Nem oranı yüzde 84, rüzgar saatte 14 km hızda esmesi tahmin ediliyor.

5 Ocak Cuma: Yağmur etkisini kaybediyor. Cuma günü İstanbul’da parçalı ve bulutlu hava hakim. Sıcaklık gündüz 10 derece, gece ise 7 derece. Nem oranında düşüş var: Yüzde 74. Rüzgar saatte 11 km hızda esmesi bekleniliyor.

TÜRKİYE GENELİNDE SON DURUM

Meteoroloji’den alınan bilgilere göre; 2 Ocak Salı günü Türkiye’de; parçalı bulutlu, bulutlu, yağmurlu ve karlı hava hakim olacak. Bölgelere göre 2 Ocak Salı, sıcaklık ve gökyüzü değerleri…

MARMARA BÖLGESİ

Genel olarak hava parçalı bulutlu. Çanakkale ilinde hafif bir yağmur bekleniliyor. Sıcaklık ortama 14 derece ile 6 derece arasında.

EGE BÖLGESİ

Ege Bölgesi’nde yağmurlu hava hakim. Sıcaklık 15 derece ila 3 derece arasında.

AKDENİZ BÖLGESİ

Akdeniz Bölgesi’nin batı bölümünde bulutlu hava hakimken, doğu bölgesinde parçalı bulutlu ve güneşli hava kendini gösteriyor. Sıcaklık 14 derece ila 4 derece arasında.

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

Genel olarak hava sisli ve bulutlu. Sıcaklık 9 derece ila -3 derece arasında olması bekleniliyor.

KARADENİZ BÖLGESİ

Karadeniz’in batı bölümünde güneş, doğu bölümünde yağmur etkisini göstermesi tahmin ediliyor. Sıcaklık 14 derece ila 6 derece arasında.

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Doğu Anadolu Bölgesi’nin yüksek kesimlerinde kar yağışı gözüküyor. Genel olarak hava bulutlu. Sıcaklık 3 derece ila 0 derece arasında.

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ

Güneydoğu’da bulutlu ve güneşli hava hakim. Sıcaklık 13 derece ila 4 derece arasında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018'in En Çok Kazanan Modelleri Belli Oldu
2018'in En Çok Kazanan Modelleri Belli Oldu
İlişki Haritası Sosyal Medyada Olay Oldu
İlişki Haritası Sosyal Medyada Olay Oldu