İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum

Türkiye, Dilek Çakır'ı iki küçük kızı Hira ve Elif babaları tarafından pompalı tüfekle öldürülünce tanıdı. Dilek Çakır bugün ilk kez Müge Anlı'nın canlı yayınına çıktı. Her sözü ile tüyleri diken diken eden Dilek Çakır, izleyenlere Özgecan'ın babasını hatırlattı. Çocukları 3 yaşındaki Elif Mina ile 2 yaşındaki Hira'nın emzikleriyle canlı yayına çıkan Dilek Çakır 'Bugün benim ayakkabılarımda çocuklarımın mezarının toprak izi var. Beni

İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum
İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum

Türkiye, Dilek Çakır'ı iki küçük kızı Hira ve Elif babaları tarafından pompalı tüfekle öldürülünce tanıdı. Dilek Çakır bugün ilk kez Müge Anlı'nın canlı yayınına çıktı. Her sözü ile tüyleri diken diken eden Dilek Çakır, izleyenlere Özgecan'ın babasını hatırlattı.

Çocukları 3 yaşındaki Elif Mina ile 2 yaşındaki Hira'nın emzikleriyle canlı yayına çıkan Dilek Çakır 'Bugün benim ayakkabılarımda çocuklarımın mezarının toprak izi var. Benim çocuklarımın kefen parçası var elimde. Benim iki tane emzik kaldı elimde' sözleri ile yürekleri dağladı. 

Dilek Çakır yayında şunları söyledi: Bu adam beni bir ay önce yaraladı. Duruşma 4. aya verildi. İnanabiliyor musunuz? Ve bugün benim ayakkabılarımda çocuklarımın toprak izi var. Benim çocuklarımın kefen parçası var elimde.

Benim iki tane emzik kaldı elimde. Kimsem kalmadı çünkü çok hafife alınıyor. Kimse görevini yapmıyor, herkesin peşine polis takın demiyorum. Bir saat girip çıkıyor neden korksun ki. Hira ve Elif çok akıllıydı
İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum

Bana sen kimsin derdi (eşini kastediyor). Senin polisin senin savcın seni kurtarmayacak derdi. Senin ailen seni kurtaramayacak derdi... Kurtarmadılar da... Kızgınım herkese kızgınım. Başka Hira'lar ölmesin başka Elif'ler ölmesin. Benim Elif'im çok akıllıydı.

Daha 3 yaşındaydi benim Elif'im. Sayı saymayı biliyordu. 2 yaşındaki Hiram'da öyle sayı saymayı biliyordu. devamı aşağıda  Bu yöntem pil ömrünü uzatıyor  "Kim ne derse desin umrumda değil" devamı Kime hesap sorayım

Öyle kibar yetiştirdim ki ben çocuklarımı. Kimseyi kıramaz, kimseye kıyamazlardı. Benim çocuğum çikolatasının yarısını yer yarısını köpeğine verirdi. Ben öyle merhametli yetiştirdim yavrularımı.

Öyle güzel yetiştirdim ben çocuklarımı. Hak mı bu.. Kime sorayım şimdi. Kimden isteyeyim ben çocuklarımı. Kime hesap sorayım. 


İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum Aileme de kızgınım. Korumadılar beni kollamadılar beni. Çocukları ver kurtul dediler bana... O zaman peşini bırakır dediler. O beni takıntı haline getirmişti. Güzel konuştuğum için değil, güzel olduğum için değil. Boyum posum için değil. Kafa yapım için. Onu takıntı haline getirmişti. Yenilgiyi kabul edemiyordu. İnsanın ailesi sığınma evine git der mi?
İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum Madem beni korumaya çalışıyorlardı neden beni evlerine almadılar. Ben kimseden bir şey istemedim. Ben çocuklarımı vermem. Bir kadına ailesi 'kadın sığınma evine git' der mi. Ve ben gittim.

Bir ay kadar orada kaldım çocuklarımla. Yaren ile bir ev tuttuk hayatımıza devam ettik. Ufak tefek çalışıyordum. Korkularımdan dolayı evden çıkamıyordum.

Birisi çıkıp oğlum sen ne yapıyorsun onlar senin çocukların. O hala senin nikahlı karın diye konuşabilirdi... Kendi ailesi de dahil.. Kendi abisi akrabaları.

Ben 'sizin kardeşinizden şiddet görüyorum dediğimde 'sen iki tokat yiyip ailenin yanına gidiyorsun' dediler. Ben iki tokat yemedim 6 yıl boyunca şiddet gördüm. Aynı binanın içinde bıçakla kovaladı beni komşum kurtardı. Ben ondan sonra bıraktım.
İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum

Ben hala devam ediyordum hala savaşıyordum. Ne zaman ki o el çocuklarıma uzandı ben 'bitti' dedim. Bitti dediğimde de gerçekten bitmişti dönmedim savaştım. Çocuklarım saklanıyordu


İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum Çocuklarıma şiddet uyguladığını görmedim ama onların yanında bana şiddet uyguluyordu. O bıçak onların yanında çekiliyordu. Benim büyük kızım 'anne beni babama verme babam beni kesecek' diyordu. Her kapı çaldığında benim çocuklarım köşe başlarına saklanıyordu. Her telefon çaldığında. Açma diyordu seni döver diyordu.

Ailemi tehdit ediyordu. Olaydan bir ay önce benim kızkardeşimin kafasına silah dayadı. Annem de dahil. Sen çocukları görüyorsun da ben göremiyorum diye... Polis çağırdık bu adamda silah var dedik. Arabasında vardı. OHAL'deyiz öyle mi şu anda. OHAL'de o arabanın aranması üstünün aranması gerek miyordu? Arama kararı çıkarmam gerekiyormuş. 

Silah bu... Pompalı silah... 3 yaşındaki çocuğum pompalı silahla öldürüldü. İnternetten almış. Bu kadar basit. Benim kızım 500 liraya gitti. O silahları almak bu kadar kolay. Köşe başlarında satılıyor. Hepiniz biliyorsunuz bunu, hepimiz biliyoruz. Çocukları neden verdi?


İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum

'15 gün önce mahkemeden karar çıkardım diye aradı. Güzel güzel konuşup anlaşmaya çalıştım onunla. Ben ne yaparsam yapayım nereye gidersem gideyim bunlar onun çocukları. Bunu değiştiremem. Çocukları ilk verdiğimde babaannesi yanındaymış sıkıntı çıkmadı. Karakola verip oradan alıyordum, korkuyordum çünkü onun yanına gitmeye.


İki çocuğu öldürülen Dilek Çakır ilk kez konuştu: Sütünü içemeden ölmüş benim yavrum

15 gün sonra kötü konuşmadan ben salı günü izinliyim. Cumartesi pazar yerine salı alayım dedi. Ben de tamam dedim. Olayın olduğu gün arkadaşımla götürüp verdim. Herhangi bir olay olmadı tartışmadık.

Akşam üstü 5 gibi aradım çocuklar nasıl dedim. Yemek yediniz mi dedim. Benim küçüğüm açlığa hiç dayanamaz. Yemedik daha yeni uyandık dedi. Tamam bir şeyler yiyin dedim. Kızımın biberonu yarım kalmış. Sütü yarım kalmış benim çocuğumun.

Çocuklarınızı gözünüzün önünden bir dakika bile ayırmayın bir dakika bile. Kendi babası yapıyorsa herkes yapar bunu. Kendi öz babası öldürüyorsa herkes öldürür. Çocuklarınızı erkek gibi yetiştirmeyin. İş yapsınlar evde kadınlarına yardımcı olsunlar. Erkeklik iç güdüsü zaten içinde olur. Gerekeni Allah verir siz çocuklarınızın elinden tutun.

dilek çakır çocuk öldürüldü hira elif çakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018'in En Çok Kazanan Modelleri Belli Oldu
2018'in En Çok Kazanan Modelleri Belli Oldu
İlişki Haritası Sosyal Medyada Olay Oldu
İlişki Haritası Sosyal Medyada Olay Oldu