Kritik uyarı az önce geldi saat verildi hazır olun

Son Dakika Gündem Haberleri

Kritik uyarı az önce geldi saat verildi hazır olun
Kritik uyarı az önce geldi saat verildi hazır olun tugba civik

başlamadan önce diyaliz hastalarının ve hamile kardeşlerimizin önceden belirlenip ilgili hastanelere getirilmesi önem arz etmektedir.

Sürücüler araçlarında mutlaka kar lastiği kullanmalı, özelikle yoğun kar yağışı olan bölgelerde ve buzlu kesimlerde zincirsiz araçlarla trafiğe çıkılmamalıdır.

Asılsız ihbarlar yapmamalıyız. Bazen vatandaşlarımız kendi yollarını açtırabilmek için asılsız ihbarlar bildirmektedir. Bu da bizim daha öncelikli yerlere ulaşmamızı geciktirmektedir” dedi.

Çağrı merkezine gelen ihbar ve taleplerin öncelikle sorumlu kuruluşa iletileceği bilgisini veren Daire Başkanı Çam, “Yollarda önceliğimiz ana grup yolları ve ana arterleri açmak olup daha sonra mahalle yollarını ulaşıma açabilmektir.

İlçe belediyeleri de karla mücadele çalışmaları kapsamında özellikle kendi sorumluluk alanındaki mahalle ulaşım yollarında gerekli çalışmayı yapmalı, her ihbar yapan vatandaşımızı Büyükşehir Belediyesine yönlendirmemelidir.

Su sayaçlarında yaşanabilecek olan don vb. olumsuzluklara karşı abonelerimizin ve tüm vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmasında fayda vardır.

Özellikle yoğun kar yağışının olduğu günlerde halkımız, toplu taşıma araçlarını kullanmalıdır” ifadelerini kullandı.

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise, “Sonunda kar geliyor. Orta Karadeniz Bölgesi’nde Cuma gününden itibaren yağış bekliyoruz.

Yağışlar yağmur şeklinde başlayacak ve Cumartesi öğleden sonra bölgenin iç kesimler ile Kastamonu ve Sinop çevrelerinde kara dönüşürken diğer kıyı kesimlerde karla karışık yağmura dönecek” denildi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018'in En Çok Kazanan Modelleri Belli Oldu
2018'in En Çok Kazanan Modelleri Belli Oldu
İlişki Haritası Sosyal Medyada Olay Oldu
İlişki Haritası Sosyal Medyada Olay Oldu