Özge Ulusoy sosyal medyadan ne kadar kazanıyor?

Sunuculuk yapan manken Özge Ulusoy’un sosyal medyada 1 milyon 200 bin takipçisi var. Ek iş olarak Instagram’da ürün paylaşımı yapmaya başlayan Özge Ulusoy bunun için 4 ila 6 bin lira arasında para alıyor.

Özge Ulusoy sosyal medyadan ne kadar kazanıyor?
Özge Ulusoy sosyal medyadan ne kadar kazanıyor? Editör

Sunuculuk yapan manken Özge Ulusoy’un sosyal medyada 1 milyon 200 bin takipçisi var. Ek iş olarak Instagram’da ürün paylaşımı yapmaya başlayan Özge Ulusoy bunun için 4 ila 6 bin lira arasında para alıyor. Özge Ulusoy’un aylık kazancı sadece sosyal medyadan 15 bin lirayı buluyor.

 

BU İLİŞKİ BENİ GÜZELLEŞTİRDİ

Hande Yener bir yıl önce manken Ümit Cem Şenol ile nişanlanmıştı. Bu yaz evlenecekler. İlişkisinin en çok oğlu Çağın’ı mutlu ettiğini söyleyen Hande Yener, “Birinin bana sahip çıkması, bir erkeğin arkamda durması onu çok mutlu ediyor. Doğru insanı bulmam hayatıma olumlu yansıdı. Aşk beni güzelleştirdi” dedi.

 

 

KİLOLARINI OĞLUNA YÜKLEDİ

Nurgül Yeşilçay kilo vermek için yaz başında Bodrum’daki bir detoks merkezine kapanmıştı. Ama 10 gün kalmasına rağmen hiç zayıflamayadan dönmüştü. Diyet yapamadığını söyleyen Nurgül Yeşilçay, “Oğlum Osman Nejat abur cuburu çok seviyor. O yerken ben de atıştırıyorum. Kilo vermem için Osman Nejat’ı da rejime sokmam şart” dedi.

 

 

KOCAM EVLİ OLDUĞUMUZU UNUTUYOR

Işın Karaca, çocukluk arkadaşı Tuğrul Odabaş ile iki yıl önce evlenmişti. Eşinin kendisine sürekli şaka yaptığını söyleyen Işın Karaca, “Tuğrul ile 25 yıllık kankayız. Haliyle bazen evli olduğumuzu unutarak konuşuyor! Günde üç kez Tuğrul’u “Kız arkadaşın değil, karınım. Kendine gel’ diye uyarıyorum” dedi.

 

 

ESTETİK BİR LÜTUF

Popçu İrem Derici estetiğe dair tüm yeni teknikleri takip ettiğini söyledi. “30 yaşındayım. Beğenmediğim bozulan yerlerim olunca bakımdan geçireceğim tabii ki. Estetik bir kadın için büyük lütuf. Üç kez burun ameliyatı oldum. Memelerime silikon taktırdım. Dişlerimi düzelttirdim. Arada bir de botoks yaptırıyorum” dedi.

 

 

PRENSES GİBİ DAVRANIYOR

Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, 2014’te aşk yaşamaya başlamış, 2015’te ayrılmıştı. Geçen Kasım’da barışan sevgililer evlilik kararı aldı. Özge Gürel “Aramızda büyük ve güçlü bir bağ var. Serkan’a ilk günkü kadar aşığım. Bana prenses gibi davranıyor” diye konuştu.

 

 

20'LİK GENÇ KIZ GİBİYİM

Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu 110 kiloya çıkınca 16 Ağustos 2016’da mide küçültme ameliyatı olmuştu.

 

 

1.5 yılda 50 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu 60’a indi. 43 yaşındaki oyuncu, “Hayatımın en çok iltifat aldığım dönemini yaşıyorum. Kendimi 20’lik genç kız gibi hissediyorum. Zayıflayınca radikal kararlar aldım. Kimsenin ruhsal hasta bakıcısı değilim. Artık bana zarar veren herkese ‘Güle güle’” dedi.

 

 

AŞK BİTTİ

Levent Yüksel’in (53) kendinden 31 yaş küçük Lidya Özdemiroğlu (22) ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Lidya Özdemiroğlu ve sevgilisi Levent Yüksel aşklarını gözlerden uzakta Zekeriyaköy’de yaşıyordu. 1,5 yıldır birlikte olan çift geçtiğimiz hafta yollarını ayırdı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü Sunucu Ece Vahapoğlu Bebeğini Kaybetti
Ünlü Sunucu Ece Vahapoğlu Bebeğini Kaybetti
Özge Ulusoy, İş Adamı Faruk Çolakoğlu'yla Aşk Yaşıyor
Özge Ulusoy, İş Adamı Faruk Çolakoğlu'yla Aşk Yaşıyor