Erhan Çelik ve Gülben Ergen'e hakimden 'susun' uyarısı

Gülben Ergen'in şikayeti üzerine verilen tedbir kararınına uymadığı gerekçesiyle Erhan Çelik için açılan zorlama hapsi davasında hakimden taraflara 'susun' uyarısı geldi

Erhan Çelik ve Gülben Ergen'e hakimden 'susun' uyarısı
Erhan Çelik ve Gülben Ergen'e hakimden 'susun' uyarısı Editör
Advert

Habertürk Haber Merkezi'nden Hayati Arıgan'ın haberine göre; Erhan Çelik'in hazır bulunduğu duruşmda Gülben Ergen'i avukatı Altın Mimir temsil etti. Bir buçuk saat süren duruşma ileri tarihe ertelendi. 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Gülben Ergen’in şikayeti üzerine alınan önleyici tedbir kararlarına uymayan Erhan Çelik hakkında “Zorlama hapis kararı” verilmesini istemişti. 

Erhan Çelik'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar nedeniyle Gülben Ergen tarafından alınan koruyucu tedbir kararı ihlal edildiği ileri sürülmüştü. 

Savcılığın talebi üzerine İstanbul 11. Aile Mahkemesi Erhan Çelik hakkında istenen zorlama hapis talebi için duruşma açtı. 

Bugün (Dün) görülen duruşmaya Erhan Çelik avukatı Emin Canacankatan ile katılırken Gülben Ergen'i de avukat Altın Mimir temsil etti. 

Bir buçuk saat süren ve gizli görülen celsede de ihlale neden olan sosyal medya paylaşımlarına dair bilirkişi raporu mahkemeye sunuldu. 

Hakim ise Erhan Çelik ve Gülben Ergen'in karşılıklı olarak suskunluklarını korumalarını istedi. Tarafların sosyal medya paylaşımlarına ve basına verdikleri demeçlere dikkat etmelerini istedi. Dava ileri tarihe ertelendi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Munroe Bergdorf Victoria's Secret çekimelerinde çalıştı
Munroe Bergdorf Victoria's Secret çekimelerinde çalıştı
Billur Kalkavan, Kendisinden Küçük Aşkını Anlattı
Billur Kalkavan, Kendisinden Küçük Aşkını Anlattı