Megastar Tarkan: Gönlümüzden geçeni söylemem

Mega baba olmaya hazırlanan Tarkan’ın içi içine sığmıyor. Bebek haberi sonrası ilk kez görüntülenen Tarkan, etrafa öpücükler saçtı

Megastar Tarkan: Gönlümüzden geçeni söylemem
Megastar Tarkan: Gönlümüzden geçeni söylemem Editör
Advert

Baba olacağı müjdesini Instagram’dan paylaştığı videoyla hayranlarına duyuran Tarkan, Levent’te ortaya çıktı.

HT Magazin'den Kamil Sümer ve Bülent Kocabıyık'ın haberine göre; neşeli olduğu gözlenen Megastar’a hayranları büyük ilgi gösterdi. Selfie çektirme isteklerini geri çevirmeyen Tarkan sorular üzerine, “Heyecanlıyım, heyecandan uyuyamıyorum” diyerek yaşadığı mutluluğu ifade etti.

Haberi önce ailelerle paylaştıklarını belirten Megastar, isim ve kız mı, erkek mi istedikleri soruları üzerine, “Henüz isim düşünmedik. Cinsiyet için gönlümüzden geçeni söylemem, sır” dedikten sonra özel şoförünün kullandığı otomobile binerek gözden kayboldu.

TARKAN KİMDİR?

1972 Almanya Alzey kasabasında doğumludur. 1986 yılında ailesiyle birlikte Türkiye'ye gelen Tarkan, müziğe olan ilgisi sonucunda Karamürsel'de lise yıllarında ilk müzik eğitimini almaya başlamıştır.

Tarkan, 1992 yılında "Yine Sensiz" albümünü piyasaya sürmüştür. Bu albüm Tarkan'ın ilk stüdyo albümüdür. 1994'te "Acayipsin", 1997'de "Ölürüm Sana" ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 1999 yılında piyasaya çıkarttığı toplama albümü, kendisine birçok ülkenin platin ve altın sertifikalarını kazandırmıştır.

2001'de yayımladığı dördüncü stüdyo albümü Karma'daki "Kuzu Kuzu, "Hüp" ve "Verme" şarkılarını kliplendirdi. İki yıl sonra çıkan "Dudu" albümüyle yeniden ticari başarı yakaladı, 2006'da Come Closer adlı ilk İngilizce albümüyle bazı Avrupa listelerine giriş yaptı. "Bounce" ve "Start the Fire", albümden çıkan single'lar oldu. Tarkan, bir yıl sonra, altıncı stüdyo albümü Metamorfoz'u yayımladı. Albümdeki şarkıların sözleri, Türk Dil Kurumu tarafından takdir edildi. 2010 yılında yedinci stüdyo albümü "Adımı Kalbine Yaz" dinleyiciyle buluştu ve Türkiye'de yılın en çok satan albümü oldu.

Sadece Müzikal projeleriyle değil çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle de adını duyduğumuz Tarkan, Türk basını tarafından Megastar, dünya basını tarafından Popun Prensi ve Boğazın Prensi olarak anılmaktadır.

Tarkan'ın albümleri bugüne kadar 15 milyonun üzerinde satmıştır.

PINAR DİLEK KİMDİR?

Pınar Dilek, Almanya Duisburg'da dünyaya geldi.

30 yaşında olan Dilek, Elazığlı anne ve Şanlıurfalı babanın kızı.

Küçüklüğünden beri büyük bir Tarkan hayranı olduğu ortaya çıkan Pınar Dilek, beş yıl önce Tarkan’ın Almanya konseri sonrasında ünlü sanatçı ile tanışmış ve arkadaşlıkla başlayan ilişkisi kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demet Akalın ve Okan Kurt Çiftinin Evine Hırsız Girdi
Demet Akalın ve Okan Kurt Çiftinin Evine Hırsız Girdi
Merve'nin Gecelikli Pozu Sosyal Medyayı Salladı
Merve'nin Gecelikli Pozu Sosyal Medyayı Salladı