Gülben’in haklı isyanı; Rahmet diliyoruz, bana yetmiyor

Bir süredir Seren Serengil'le girdiği polemik yüzünden sesi çıkmayan sunucu ve oyuncu Gülben Ergen, Afrin'de verdiğimiz şehitler sonrasında duygusal bir paylaşımda bulundu.

Gülben’in haklı isyanı; Rahmet diliyoruz, bana yetmiyor
Gülben’in haklı isyanı; Rahmet diliyoruz, bana yetmiyor Editör
Advert

Türkiye’de pek çok ev şehit ateşiyle yanarken ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaşananlar hakkında paylaşımlarda bulunuyor.

Sayıları yüzbinleri bulan takipçilerine dilleri döndükçe bu acı karşısında hissettiklerini paylaşmaya çalışan isimlerden biri de Gülben Ergen oldu.

Ergen, şehitlerimizden birinin kızlarıyla çekilmiş fotoğrafını paylaştı ve altına da son derece duygusal ve anlamlı şu satırları yazdı:

Evlatları babalarından ayıran #zalim #kalleş #terör düş ülkemizin yakasından! Yetti akan kanlar! Yaşarmış gibi görünüp, hayatından geçen anaların yürek yangını! Yetti! Bölünmüyor bu ülke! Bölünmeyecek bu ülke! Burası #Türkiye #TürkiyeCumhuriyeti her dilden, her dinden, her mezhepten insanımızla kardeşlikle yaşayabileceğimiz #cennet ülkeyiz biz. #Acı iliklerimize işliyor, yetersizlik hissi insan olana yakışır! Elimiz kolumuz bağlı. Sabır, rahmet diliyoruz bana yetmiyor. Ölmesin kardeşlerimiz, Mehmetçiğimiz can vermesin artık!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demet Akalın ve Okan Kurt Çiftinin Evine Hırsız Girdi
Demet Akalın ve Okan Kurt Çiftinin Evine Hırsız Girdi
Merve'nin Gecelikli Pozu Sosyal Medyayı Salladı
Merve'nin Gecelikli Pozu Sosyal Medyayı Salladı