Harun Uzel'den Sosyal Medya Trollerine Cevaben Basın Açıklaması

Uetd Göteborg tarafından Mehmetçik Vakfına bağış ve yeniden kaynaşıp bir olma amaçlı düzenlenen kahvaltı proğramını İsveç-Göteborg şehrinde bugün Vatandaşlarımızında yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi.

Harun Uzel'den Sosyal Medya Trollerine Cevaben Basın Açıklaması
Harun Uzel'den Sosyal Medya Trollerine Cevaben Basın Açıklaması Editör
Advert

Uetd Göteborg proğramının başarıya ulaşması ardından sosyal medyada belirli şahısların hazımsızlığı isveç Türkiyelileri arasında düş kırıklığına sebeb oldu.

Bizleri Telefonla arayarak duruma tepki gösteren kardeşlerimizin isteği üzerine UETD Göteborg Başkanı Sn Harun Uzel’e ulaşan Habercilerimiz konuyu ve haklı tepkileri kendine ileterek, kendilerine cevap hakkı doğduğunu belirttik. Dr Uzel gelen çatlak sesler üzerine bir basın bildirisi yayınlayarak oynanan oyunları işte böyle deşifre etti.

İsveç UETD Göteborg Başkanı Sn Harun Uzel Kimdir ;Özellikle PKK baskılarına ve tehditlerine gülüp geçerek gerek kendisine, gerekse ailesine karşı yapılan sistematik tehditlere karşı ödün vermedi. Ve aynı  Harun Uzel hiçbir çıkar peşinde koşmadan bınlerce kilometre ötede VATAN SÖZLE DEĞİL ÖZDE NASIL SEVİLİR felsefesini unutanlara bir daha öğreterek genç yaşlı Vatan sevdalılarının kalbinde yer etmiş bir kişiliğe sahiptir.

Kaynak : swe-turk

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tarık Gülhan     2018-02-18 Allah Razı olsun sizden demekki doğru olanların yanında da medya yer alırmış
Murat Bulut     2018-02-18 Allah var, gam yok.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenmedik yakınlaşma!
Beklenmedik yakınlaşma!
"Biri karım biri metresim"