Rusya'dan Acil Toplantı çağrısı

Son dakika güncel haberler

Rusya'dan Acil Toplantı çağrısı
Rusya'dan Acil Toplantı çağrısı tugba civik

Rusya'dan BMGK'ya acil toplanma çağrısı!

Rusya'nın Birleşmiş Milletler (BM) Daimi  Temsilcisi Vassily Nebenzia, BM Güvenlik Konseyi'ne, Suriye rejiminin abluka  altında tuttuğu Doğu Guta'daki durumu görüşmek için toplanma çağrısında bulundu.

Nebenzia, BM Güvenlik Konseyi'nde uluslararası barış ve güvenliğin  sağlanması konulu oturumda yaptığı konuşmada hem Genel Sekreter Antonio Guterres  hem de konsey üyelerinin Doğu Guta konusundaki endişelerini dile getirdiğini  söyledi.

BM Güvenlik Konseyi'ne yarın Doğu Guta'daki durumu görüşmek için açık  oturumda toplanması çağrısı yapan Nebenzia, bugün dile getirilen tüm kaygıların  ardından tüm tarafların görüşlerini ortaya koymaları için BM Güvenlik Konseyi'nin  toplanmasının gerekli olduğunu ifade etti.
ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Nikki Haley ise Doğu Guta'da yaşanan  insani trajedi karşısında ''Bakışlarımızı çevirmeye devam edemeyiz.'' dedi.

İngiltere'nin BM Daimi Temsilci Yardımcısı Jonathan Allen de Doğu  Guta'nın ''ölüm ve yıkım bölgesi'' haline geldiğini söyledi.

Rusya'nın BM Daimi Temsilcisi Nebenzia, BMGK'ye, Esad rejimin abluka altında tuttuğu Doğu Guta'daki durumu görüşmek için toplanma çağrısı yaptı.

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emina Jahovic eski evliliği hakkında şunları dedi..
Emina Jahovic eski evliliği hakkında şunları dedi..
Ünlü oyuncunun acı günü İnci Kalyon hayatını kaybetti
Ünlü oyuncunun acı günü İnci Kalyon hayatını kaybetti