Mehmet Aydın'ın 20 yaşındaki eşi Sıla Soysal

Çiftlik bank sahibi Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Soysal

Mehmet Aydın'ın 20 yaşındaki eşi Sıla Soysal
Mehmet Aydın'ın 20 yaşındaki eşi Sıla Soysal admin
Advert

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın eşi Sıla Aydın'ı boşadıktan sonra kaçtı. Çiftlikbank'ın sahibi Mehmet Aydın Ocak ayında boşadığı karısı birçok insanın araştırdığı diğer bir konu.

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Soysal ve boşadığı ortaya çıkan eşi Sıla Soysal sosyal medyada gündem oldu. Mehmet Soysal paraları da alıp kaçarken ayrıldığı karısı Sıla Aydın Soysal'ın oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Bir ajansa kayıtlı oyuncu olarak gözüken Sıla Soysal, SPK raporlarına Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Soysal'ın hesabına milyon dolarlar gönderdiği yansımıştı. İşte Mehmet Aydın'ın boşayıp kaçtığı eşi Sıla Soysal

MEHMET AYDIN KİMDİR NEREYE KAÇTI :

Kardeşi Fatih Aydın ile birlikte Çiflik Bank'ı kuran Mehmet Aydın, paraları toplayıp firar etti. Mehmet Aydın'ın Dubai'ye oradan da Uruguay'a kaçtığı iddia ediliyor. Sunucu Erhan Çelik bugün Twitter hesabından 'Bu tipe para kaptıran herkesin tek tek tespit edilip seçme ve seçilme hakkı ellerinden alınsa yeridir' yorumunu yaptı. 

HESABINA MİLYON DOLAR YATMIŞTI :

Mehmet Soysal Çiftlik Bank'tan topladığı paraların bir kısmını eşi Sıla Soysal'ın hesabına yatırmış. Şahsi hesap hareketlerini inceleyen SPK, Çiflik Bank parasının 1.7 milyon lirasının Mehmet Aydın'ın eşi Sıla Aydın'ın hesabına aktarıldığı, 6 milyon TL'nin de şirketle ilişkisi tespit edilemeyen bir şahsa verildiğini açıklandı.

SILA AYDIN'IN BABASI PARAYA KONDU MU?

Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın kayın pederinin eşinin hesabına yolladığı paraya el koyduğunu iddia etmişti. Sıla Soysal ise böyle bir şey olmadığını iddia ederken 'Benim babam onu dolandırmış olsa babamın dehşet parası olurdu. Bunu bakanlar ya da devlet tarafındakiler kolaylıkla açıklığa kavuşturabilir. Ben de şikayetçi olacağım. Bu kadar insanın hakkını ödeyemem' açıklamasını yaptı.

OCAK 2018'DE BOŞANMA DAVASI :

Benim evliliğim bitme noktasındaydı. Ocak 2018 itibarıyle boşanma davasının gerçekleştiğini söyleyebilirim. Şu an ağabeyi (Fatih Aydın) ile birlikte Uruguay'a oradan da Dubai'ye kaçtıklarını biliyorum. Mehmet Aydın ile birlikte olsaydım onunla kaçardım. Ben şu an herkese yardım etmeye çalışıyorum. Bana söylenen paralar bende olsaydı Türkiye'de durmamın anlamı olmazdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beklenmedik yakınlaşma!
Beklenmedik yakınlaşma!
"Biri karım biri metresim"