Kendall Jenner 'eşcinsel' iddialarına yanıt verdi

ABD'de yayınlanan Vogue dergisinin yeni sayısına kapak pozu veren 22 yaşındaki model Kendall Jenner, özellikle son dönemde yayılan eşcinsel olduğu yolundaki söylentilere yanıt verdi.

Kendall Jenner 'eşcinsel' iddialarına yanıt verdi
Kendall Jenner 'eşcinsel' iddialarına yanıt verdi Editör
Advert

Jenner, sonunda hakkında ortaya atılan aşk söylentilerini de doğruladı bu söyleşide. Basketbol yıldızı Blake Griffen ile birlikte olduğunu söyledi.

Kendall Jenner, çocuk sahibi olmak için henüz erken olduğunu belirterek "28 ya da 29 yaşında bebek sahibi olmayı düşündüğünü" dile getirdi. Bu şekilde de hakkında ortaya atılan eşcinsel olduğu söylentilerini yalanladı.

Kendall Jenner hakkında neden bu tür söylentiler ortaya atıldığını da "Sanırım diğer kardeşlerim gibi olmadığım için" diye yanıtladı.

Kendall Jenner, kız kardeşlerinin sevgilileriyle görüntülenmekten çekinmediklerini ancak kendisinin böyle davranmak istemediğini belirtti.

Jenner "Sevgilisiyle birlikteyken daha düşük profilli bir görüntü çizmeyi tercih ettiğini" sözlerine ekledi.

Jenner, tercihleriyle ilgili olarak ortaya atılan iddialar hakkında "Sıra dışı herhangi bir cinsel tercihim olduğunu sanmıyorum. Ama bilemem, kim bilebilir ki! Sadece daha önce bu türden bir deneyim yaşamadığımı söyleyebilirim" diye konuştu.

Kendall Jenner "Ayrıca bir tür erkeksi enerjiye sahip olduğumu biliyorum. Ama bunu yanlış bir şekilde ifade etmek istemem. Farklı davrandığımı biliyorum. Ama sorunuza şöyle cevap verebilirim: Hayır, eşcinsel değilim. Kesinlikle saklayacak bir şeyim yok."

Kendall Jenner, bir süredir basketbolcu Blake Griffin ile birlikte...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İddialı Dizi Yüzleşme 4'üncü Bölümle Final Yapıyor
İddialı Dizi Yüzleşme 4'üncü Bölümle Final Yapıyor
Beklenmedik yakınlaşma!
Beklenmedik yakınlaşma!