Başakşehir 1-0 Yeni Malatyaspor maç özeti

Başakşehir Yeni Malatyaspor maçı özeti ve golleri haberimizde. Süper Lig'in 28. haftasında liderliği kovalayan Başakşehir, Yeni Malatyaspor'u konuk etti. Peki, Başakşehir - Yeni Malatyaspor maçı özeti golleri izle ve skoru kaç kaç bitti? İşte detaylar...

Başakşehir 1-0 Yeni Malatyaspor maç özeti
Başakşehir 1-0 Yeni Malatyaspor maç özeti Editör
Advert

Başakşehir Yeni Malatyaspor maçı özeti ve golleri haberimizde. Süper Lig'in 28. haftasında liderliği kovalayan Başakşehir, Yeni Malatyaspor'u konuk etti. Peki, Başakşehir - Yeni Malatyaspor maçı özeti golleri izle ve skoru kaç kaç bitti? İşte detaylar...

90'Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: Medipol Başakşehir: 1 - Evkur Yeni Malatyaspor: 0

90'Sol kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinden Ertaç Özbir ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

'Evkur Yeni Malatyaspor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ertaç Özbir.

90'Emre Belözoğlu rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

90'Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Emre Belözoğlu kullanacak.

89'Evkur Yeni Malatyaspor takımında Eren Tozlu faul yapıyor.

89'Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Kerim Frei kullanacak.

89'Kerim Frei, Eren Tozlu tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

88'Medipol Başakşehir takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Junior Caiçara geçiyor.

87'Arda Turan, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Berk Yıldız tarafından faule maruz kalıyor.

87'Khalid Boutaib ceza sahası içinde sağ çaprazdan şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

86'Aytaç Kara rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

86'Evkur Yeni Malatyaspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Aytaç Kara.

86'Arda Turan - Gilberto mücadelesinde hakem, Medipol Başakşehir yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Evkur Yeni Malatyaspor lehine faul kararı veriyor.

85'Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Eljero Elia oyundan çıkarken Kerim Frei oyuna giren isim.

85'Evkur Yeni Malatyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Adem Büyük çıkıyor ve yerine Berk Yıldız oyuna giriyor.

84'Rijad Bajic önemli bir gol poziyonunu değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazından çekilen şut kaleyi bulmuyor.

82'Evkur Yeni Malatyaspor takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Adem Büyük geçiyor.

82'Eljero Elia – Adem Büyük mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Evkur Yeni Malatyaspor lehine faul kararı veriyor.

82'Medipol Başakşehir, Edin Visca ile köşe vuruşu kullanıyor.

81'Medipol Başakşehir takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Emre Belözoğlu geçiyor.

81'Korner bayrağına yakın bir noktada topla buluşan İrfan Can Kahveci , Adem Büyük tarafından faulle durduruluyor.

81'Evkur Yeni Malatyaspor takımında Adem Büyük hakem Barış Şimşek tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

78'Rijad Bajic atak yönüne göre sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan kaleye şut çekiyor, kaleci Ertaç Özbir kurtarıyor.

78'Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor.Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Rijad Bajic

77'Evkur Yeni Malatyaspor takımında oyuncu değişikliği; Michael Pereira oyundan çıkarken Eren Tozlu oyuna giren isim.

77'Evkur Yeni Malatyaspor, Sadık Çiftpınar ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

76'Adem Büyük, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Rijad Bajic tarafından faule maruz kalıyor.

74'Evkur Yeni Malatyaspor takımından Rahman Buğra Çağıran rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

73'Evkur Yeni Malatyaspor takımından Aytaç Kara sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

73'Aytaç Kara ile Evkur Yeni Malatyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.

72'Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Emmanuel Adebayor çıkıyor ve yerine Rijad Bajic oyuna giriyor.

71'Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Evkur Yeni Malatyaspor adına Adem Büyük kullanacak.

71'Adem Büyük, Arda Turan tarafından faulle durdurulduğu için Evkur Yeni Malatyaspor orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

62'Medipol Başakşehir takımında İrfan Can Kahveci faul yapıyor.

61'Medipol Başakşehir takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Alexandu Epureanu geçiyor.

61'Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde İrfan Can Kahveci, Murat Yıldırım tarafından faulle durduruluyor.

60'Medipol Başakşehir takımından Gael Clichy sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

57'Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Evkur Yeni Malatyaspor adına Khalid Boutaib kullanacak.

57'Alexandu Epureanu ile Khalid Boutaib arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Alexandu Epureanu.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Evkur Yeni Malatyaspor takımı oyuna başlayacak.

57'Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden İrfan Can Kahveci ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

56'Medipol Başakşehir, Mahmut Tekdemir ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

56'Mahmut Tekdemir, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Khalid Boutaib tarafından faulle durduruluyor.

51'Medipol Başakşehir takımından Mahmut Tekdemir Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

51'Medipol Başakşehir takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mahmut Tekdemir.

50'Mahmut Tekdemir, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Khalid Boutaib tarafından faule maruz kalıyor.

50'Edin Visca altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

49'Evkur Yeni Malatyaspor takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Aytaç Kara geçiyor.

48'Khalid Boutaib, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada Alexandu Epureanu tarafından faule maruz kalıyor.

48'Evkur Yeni Malatyaspor, Sadık Çiftpınar ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

48'Medipol Başakşehir takımında Arda Turan faul yapıyor. Medipol Başakşehir yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu Adem Büyük.

46'Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.

45'Maçın ilk yarısı 1-0 sonuçlanıyor

45'Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Evkur Yeni Malatyaspor adına Ertaç Özbir kullanacak.

45'İrfan Can Kahveci - Arturo Mina mücadelesinde hakem, ceza sahasının hemen önündeki bir noktada Evkur Yeni Malatyaspor lehine faul kararı veriyor.

45'Medipol Başakşehir takımından Emre Belözoğlu sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

45'Medipol Başakşehir, Emre Belözoğlu ile köşe vuruşu kullanıyor.

44'Medipol Başakşehir takımından Emre Belözoğlu sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

44'Emre Belözoğlu ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.

42'Emmanuel Adebayor için ofsayt bayrağı kalkıyor.

42'Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Emre Belözoğlu kullanacak.

41'İrfan Can Kahveci, orta saha çizgisine yakın bir noktada Issam Chebake tarafından faule maruz kalıyor.

37'Medipol Başakşehir takımından Edin Visca sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

37'Medipol Başakşehir, Edin Visca ile köşe vuruşu kullanıyor.

35'Khalid Boutaib tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.

35'Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Michael Pereira ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

34'Evkur Yeni Malatyaspor, Khalid Boutaib ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

34'Khalid Boutaib, Arda Turan tarafından faulle durdurulduğu için Evkur Yeni Malatyaspor orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

34'Evkur Yeni Malatyaspor takımı Adem Büyük ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Adem Büyük tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

33'Evkur Yeni Malatyaspor takımından Arturo Mina tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.

33'Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Aytaç Kara ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

33'Evkur Yeni Malatyaspor, Aytaç Kara ile köşe vuruşu kullanıyor.

32'Evkur Yeni Malatyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Michael Pereira tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

30'Ceza sahası içinde altıpas üzerinde Emmanuel Adebayor için ofsayt bayrağı kalkıyor.

30'Medipol Başakşehir takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Emre Belözoğlu.

30'Emre Belözoğlu, Aytaç Kara tarafından faulle durduruluyor. Medipol Başakşehir, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.

28'Ceza sahası içinde topla buluşan Emmanuel Adebayor, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Ertaç Özbir kurtarıyor.

25'Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Junior Caiçara ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

24'Khalid Boutaib, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Volkan Babacan kurtarıyor.

24'Evkur Yeni Malatyaspor takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Ertaç Özbir geçiyor.

24'Adem Büyük, korner bayrağına yakın bir noktada Junior Caiçara tarafından faule maruz kalıyor.

22'Medipol Başakşehir, Mahmut Tekdemir ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

22'Arda Turan, Khalid Boutaib tarafından faulle durduruluyor. Medipol Başakşehir, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.

22'Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Evkur Yeni Malatyaspor adına Ertaç Özbir kullanacak.

22'Arturo Mina, korner bayrağına yakın bir noktada Eljero Elia tarafından faule maruz kalıyor.

18'Golün asistini yapan isim Edin Visca.

18'GOL! Eljero Elia Medipol Başakşehir takımını öne geçiren golü atıyor.

15'Medipol Başakşehir takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından Edin Visca tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.

13'Medipol Başakşehir takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Edin Visca tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.

13'Ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Edin Visca kullanacak.

12'Aytaç Kara - Emre Belözoğlu mücadelesinde hakem, ceza sahasının dışında bir noktada Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.

12'Bu dakikada Evkur Yeni Malatyaspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Adem Büyük

11'Evkur Yeni Malatyaspor, Aytaç Kara ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

11'Alexandu Epureanu - Khalid Boutaib mücadelesinde hakem, orta yuvarlağa yakın bir noktada Khalid Boutaib lehine faul kararı veriyor.

10'Medipol Başakşehir takımından Emre Belözoğlu sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

10'Emre Belözoğlu ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.

10'Medipol Başakşehir takımından Gael Clichy rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

9'Medipol Başakşehir takımından Edin Visca sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

8'Medipol Başakşehir takımından Junior Caiçara sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

7'Evkur Yeni Malatyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ertaç Özbir.
6'Medipol Başakşehir takımında Gael Clichy faul yapıyor.

5'Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Michael Pereira ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

4'İrfan Can Kahveci rakip ceza sahasının dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktada ofsayta yakalanıyor.

2'Evkur Yeni Malatyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Rahman Buğra Çağıran tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.

2'Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Aytaç Kara ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

2'Aytaç Kara ile Evkur Yeni Malatyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.

2'Evkur Yeni Malatyaspor takımından Aly Cissokho sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

1'Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İddialı Dizi Yüzleşme 4'üncü Bölümle Final Yapıyor
İddialı Dizi Yüzleşme 4'üncü Bölümle Final Yapıyor
Beklenmedik yakınlaşma!
Beklenmedik yakınlaşma!