İsrailli Bakan nefret kustu: Gazze'de masum insan yok

İsrail Savunma Bakanı Lieberman, abluka altındaki Gazze şeridinde masum insanların yaşamadığını söyledi. Lieberman ayrıca, İsrail güçlerinin bölgedeki katliamlarının meşruluğuna vurgu yaptı.

İsrailli Bakan nefret kustu: Gazze'de masum insan yok
İsrailli Bakan nefret kustu: Gazze'de masum insan yok Editör

İsrail Radyosuna konuşan İsrail Savunma Bakanı Avigdor Lieberman, "Gazze Şeridi’nde masum insanların olmadığını" söyledi.

Gazze'de yaşayan Filistinlilerin Hamas’a bağlı olduğunu da sözlerine ekleyen Lieberman, "Gazze’de yaşayan Filistinlilerin Hamas’tan maaş aldıklarını ve İsrail’e meydan okuduklarını" ifade etti.

Lieberman ayrıca Gazze sınırını geçmeye çalışan Filistinlilerin tamamının Hamas’ın askerî kanat üyesi olduklarını öne sürerek, sınırı geçmeye çalışanların sivil veya aktivist olmadıklarını iddia etti.

Yanı sıra bölgedeki sivillere yönelik zulüm ve katliamları "meşru operasyon" olarak gördüğünü vurgulayan Lieberman, İsrail ordusunun terörle mücadele ettiğini savundu.

İsrail güçleri geçtiğimiz haftaki olaylarda, Filistinli sivillerin üzerine ateş açarak çok sayıda Filistinlinin ölümüne neden olmuştu. Şehit edilen Filistinliler arasında üzerinde "Press" yazılı yelek bulunan bir gazeteci de bulunuyordu.

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hande ve Murat Dalkılıç'dan ayrıldıktan sonra..
Hande ve Murat Dalkılıç'dan ayrıldıktan sonra..
Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina'nın yeni aşkı kim?
Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina'nın yeni aşkı kim?