Halaçoğlu’dan dikkat çeken Gül yorumu

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Abdullah Gül'le ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Derin devletin önlerini kesmek istediğini ileri süren Halaçoğlu, "Hangi derin devletin önümüzü kesmek istediğini iyi biliyoruz. Çatı ittifakı yok diyoruz ama akıl almaz yerlerden baskı geliyor. Meral hanımdan vazgeçmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Halaçoğlu’dan dikkat çeken Gül yorumu
Halaçoğlu’dan dikkat çeken Gül yorumu Editör

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Muhalefetin çatı adayı olarak düşündüğü 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’le ilgili çarpıcı ifadelerde bulunan Halaçoğlu, “Herkes şunu iyi bilsin ki, biz bir takım oyunlara gelmek için bu yola çıkmadık.

Bu tuzaklara düşmeyiz. Hangi derin devletin önümüzü kesmek istediğini iyi biliyoruz. Çatı ittifakı yok diyoruz ama akıl almaz yerlerden baskı geliyor. Buna izin vermeyeceğiz. Meral hanımdan vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Halaçoğlu, mesajının devamında da; “Çok akıllılar hala okuduklarını anlamıyor ve bizi suçluyor. Bu akıl sahiplerinin Akpnin arkasından gitmeleri normal” dedi.

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2019'un ilk yarışmacısı belli oldu
Survivor 2019'un ilk yarışmacısı belli oldu
Nurgül Yeşilçay evleniyor
Nurgül Yeşilçay evleniyor