Rezaleti böyle patladı! Aldattı ve kameraya kaydetti

Rezaleti böyle patladı! Aldattı ve kameraya kaydetti

Son Dakika Gündem Haberleri

Rezaleti böyle patladı! Aldattı ve kameraya kaydetti
Rezaleti böyle patladı! Aldattı ve kameraya kaydetti Editör

Bir öğretmen-öğrenci ilişkisi daha! Sapkınlık yayılıyor...

30 yaşındaki lise öğretmeni Jill Lamontagne, 17 yaşındaki öğrencisiyle seks yaparken yakalandı. Sınıfta, arabada ve kadının evinde gerçekleşen rezalet bununla bitmedi.

Öğretmenin birçok sınıftan öğrenciye cinsel ilişki teklif etitği, mesaj gönderdiği ortaya çıktı. Öğrencileri baştan çıkarmak isteyen Lamontagne'in kendi fotoğraf ve görüntülerini kullandığı mahkeme kayıtlarına girdi.

Utah'taki bir okulda dans öğretmenliği yapan Sarah Lindsay Lewis, evinde 17 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi ve her şeyi videoya kaydetti. Evli ve birçok annesi öğretmen, kirli sırlar ortalığa saçılınca okuldan atıldı.

Şimdi de uyuşturucu satmaktan tutuklandı. Eski öğretmen, elindeki metamfetamini polise satmaya kalkıştı.

 

Özellikle ABD'de sık görülen öğretmen-öğrenci ilişkilerine yenileri ekleniyor. Özel Eğitim Öğretmeni Laura Calladio Ramos, Connecticut’un Waterford kasabasında otomobil kullanırken telefonuyla konuşuyordu. 32 yaşındaki kadını gören polis, aracı durdurdu. Otomobilde bir erkek daha vardı.

Öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdiği için görevden uzaklaştırılan kadının yanındaki delikanlının, bu öğrencilerden biri olduğu ortaya çıktı. Laura Calladio Ramos, şimdi eski öğrencisinden uzak durma kararını çiğnediği için yargılanacak.

Skandalın ortaya çıkmasının ardından tek çocuğunun babasının boşandığı kadın, öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdiği için de yargılanıyor.

Ramos, 18 yaşındaki öğrencisiyle genellikle otomobilinde cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etmiş durumda.

Kuzey Carolina'da öğretmenlik yapan Kayla Sprinkles, 16 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği için tutuklandı.

Polis, beyzbol öğretmeni ile öğrenci arasındaki ilişkinin beş ay sürdüğünü tahmin ediyor.

Miranda Nicole Pauley, Virginia'daki bir lisede biyoloji öğretmeniydi.

Öğrencilerinden birine kadın anatomisiyle ilgili sınıf dışında özel ders verince tutuklandı.

Teksas eyaletindeki bir ortaokulun öğretmenlerinden Katherine Ruth Harper, hamileyken öğrencisiyle ilişki yaşadı.

15 yaşındaki erkek öğrenciyle yaşananlar ortalığa dökülünce, Harper hapse atıldı.

Bir başka skandal, Teksas'taki Kennedy Middle School'da patladı. Öğretmen Rebecca Goerdel, öğrencisiyle seks yapınca görevden alındı.

Evli olan 32 yaşındaki eski öğretmen Jessica Langford, sınıfta 14 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi.

Mahkemeye çıkan öğretmen, hakim karşısında suçunu kabul etti ve yalnızca bir yıl hapis cezası aldı.

Langford ve 14 yaşındaki öğrencisinin okul müdürü kapıyı çalıncaya kadar sınıfta birçok kez ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

ABD başta olmak üzere birçok ülkede her gün patlayan öğretmen-öğrenci rezaletlerine bir yenisi daha eklendi. 26 yaşındaki Yaira Cotto Flores, 14 yaşındaki öğrencisini bir motele götürdüğü için mahkemeye çıktı. 1 Mart’ta Porto Riko’da gerçekleşen olayda, İngilizce öğretmeninin çocuğa kondom vererek kullanmasını öğrettiği bildirildi. 

Ortaokul öğretmeni Debra Lafave, 14 yaşındaki öğrencisiyle seks yapınca hapsi boyladı. Öğretmenin itirafları günlerce gazete sayfalarına taşındı.

Lise öğretmenleri Shelley Dufresne ve Rachel Respess'in erkek öğrencilerle grup seks yaptığı ifşa olunca yer yerinden oynadı.

ABD'de 26 yaşındaki ortaokul öğretmeni Stephanie Peterson, 14 yaşındaki bir öğrenciye cinsel ilişki öğrettiği için tutuklandı.

Öğrencisine çıplak fotoğraflar gönderen fen öğretmeni, aynı zamanda çocuğa uyuşturucu da verdi.

California'da bir güzel sanatlar lisesinde öğretmenlik yapan 32 yaşındaki Camryn Zellinger, bir kız öğrenciyle yakalanınca tutuklandı.

Polis aylarca süren ilişkide Zellinger'in öğrencisine birçok cinsel içerikli mesaj gönderdiğini de belirledi. 

37 yaşındaki öğretmen Laura Cross'un öğrencisiyle ilişkisi 2014 yılında başladı.

14 yaşındaki öğrencsiyle üç yıl boyunca cinsel ilişkiye giren Cross'un kirli sırları ortalığa saçıldı ve öğretmen hapse atıldı.

ABD'de İngilizce öğretmeni Alexandria Vera, 13 yaşındaki öğrencisinden hamile kaldı.

Öğretmen, onlarca kez birliktelik yaşandığını ve kürtaj yaptırdığını itiraf etti.

Mahkeme, Vera'ya 30 yıl hapis cezası verdi.

41 yaşındaki öğretmen Amy Hood, öğrencilerine yüzlerce çıplak resim gönderdi.

Skandalın boyutu bununla da sınırlı değil. Kadının bir başka öğrencisini arabayla eve bıraktığı sırada oral seks yaptığı da ortaya çıktı.

29 yaşındaki ABD'li matematik öğretmeni Haeli Way, Afrika turunda erkek öğrencisiyle birliket oldu. İlişki sırasında öğrencinin ailesi yürüyüş yapıyordu.

Wey'in bir başka öğrenciyle daha seks yaptığı ortaya çıktı. Onlarca kez öğrencileriyle ilişki yaşayan öğretmen hapse atıldı.

Coğrafya öğretmeni Kimberly Naquin, ABD Louisiana'da bir kız öğrencisiyle yakalandı. Öğretmenin 16 yaşındaki kız öğrenciyle evinde ve okulda birlikte olduğu tespit edildi. Okuldaki diğer öğretmenler, Naquin'in ayrıca iki erkek öğrenciyle aynı anda seks yaptığını söyledi.

Öğretmen Jessica ve ve Derrick, evlerinde verdikleri bir partiye kadının öğretmenlik yaptığı lisedeki öğrencilerini davet etti. 28 yaşındaki Jessica Storer, aşırı alkolün etkisi altında olan 18 yaşındaki bir erkek öğrencisiyle evlerinde cinsel ilişkiye girdi. Genç öğretmenin kocasının öğrenciye alkol verdiği ve sarhoş olmasını sağladığı ortaya çıktı.

 

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selin'den Çok Konuşulacak Simge Sağın Göndermesi
Selin'den Çok Konuşulacak Simge Sağın Göndermesi
Meydan Okudu: Kanıtlanırsa Ülkeyi Terk Ederim
Meydan Okudu: Kanıtlanırsa Ülkeyi Terk Ederim