Şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın yeni klibi ve imajı çalıntı mı?

Ses sanatçısı olarak bilinen felaket tellalı Onur Akay, Soner Sarıkabadayı'nın 'Boza Boza' isimli yeni şarkısının klibinin ve yeni imajının çalıntı olduğunu ortaya çıkardı.

Şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın yeni klibi ve imajı çalıntı mı?
Şarkıcı Soner Sarıkabadayı'nın yeni klibi ve imajı çalıntı mı? Editör
Advert

Söz ve müziği kendisine ait olan  'Boza Boza' isimli şarkısı için hapishanede mahkûm olarak objektiflere poz veren ve klip çeken Soner Sarıkabadayı'ya büyük şok.

Ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Sarıkabadayı'nın yeni şarkısının klibinin ve yeni imajının ünlü Arap şarkıcı Ghazwan Al Fahad'a ait "Haw Haw" adlı şarkının klibinden çalıntı olduğunu yazdı.

SONER SARIKABADAYI NE DİYECEK?

İki klipten de peş peşe görüntü yayınlayan Onur Akay, "Soner Sarıkabadayı'nın aslında bu klibi ve hatta bu imajı da çalıntı.

Tam bir yıl önce aynı gün 29 Haziran 2017 tarihinde YouTube'da yaynlanan ve 43 milyondan fazla izlenen Ghazwan Al Fahad'a ait "Haw Haw" adlı şarkının klibini izlerseniz bu durumu fark edersiniz.

Çalıntı veya bugünün yeni moda deyimiyle esinlenme mi diyelim bilmiyorum ama Soner Sarıkabadayı'nın bu konu ile ilgili söyleyeceklerini gerçekten merak ediyorum doğrusu." ifadelerini kullandı.

İki klipte de şarkıcıların imajı, klibin konusu ve kostümlerin benzerliği dikkat çekiyor.

İşte o video:

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demet Akalın ve Okan Kurt Çiftinin Evine Hırsız Girdi
Demet Akalın ve Okan Kurt Çiftinin Evine Hırsız Girdi
Merve'nin Gecelikli Pozu Sosyal Medyayı Salladı
Merve'nin Gecelikli Pozu Sosyal Medyayı Salladı