15 Temmuz şehit ve gazileri için lokma dağıtıldı

15 Temmuz şehit ve gazileri için lokma dağıtıldı
15 Temmuz şehit ve gazileri için lokma dağıtıldı

ANTALYA (AA) - Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı 15 Temmuz darbe girişiminde, şehit düşen ve gazi olan vatandaşlar için lokma dağıttı.

Antalya Adliyesi bahçesindeki dağıtıma Başsavcı Ramazan Solmaz, Başsavcı Vekili Mehmet Karakaya, Antalya Adliyesi Komisyon Başkanı Orhan Özdemir ile çok sayıda adliye personeli ve vatandaş katıldı.

Başsavcı Solmaz, ülke için bir dönüm noktası olan 15 Temmuz'u unutmamak, şehitleri hatırlamak, kahramanlık gösteren gazileri adına, geçen yıl olduğu gibi bu yılda bir araya geldiklerini söyledi.

15 Temmuz'un, vatanın bölünmez bütünlüğünün, milletin azim ve kararlılığının, birlik ve beraberliğinin bütün dünyaya gösterildiği bir tarih olduğunu ifade eden Solmaz, "15 Temmuz darbe girişiminde milletimiz, vatana ve millete olan bağlılığını bir kez daha göstermiş, cesareti,
kararlı ve dik duruşuyla destansı bir tarih yazmıştır." dedi.

Şehitlerin, ülkenin birlik ve beraberliğini yok etmek isteyen iç ve dış bütün hainlere karşı iman dolu göğüsleriyle dimdik ayakta durduğunu belirten Solmaz, bütün şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.

15 Temmuz Antalya Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz Lokma dağıtımı şehit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Paylaştığı Cesur Pozla
Paylaştığı Cesur Pozla "Aşka Devam" Mesajı Verdi
Deniz Seki, Tepki Gösterdi: Bu Kadar Kötü Olmayın
Deniz Seki, Tepki Gösterdi: Bu Kadar Kötü Olmayın