Doktorlar ve diş hekimlerine güzel haber

Torba yasada yer alan maddeler netleşti. Sağlık çalışanlarına 1 yıla 60 gün yıpranma hakkı getirildi. Ayrıca uzman tabip ve diş tabiplerinin emekli aylıklarına 2 bin TL artış yapılacak. Uzman olmayan tabip ve diş tabiplerinin emekli aylıkları ise 1533 TL artırılacak. Şans oyunlarına ödenecek harç tutarı arttırıldı. Hasılatın Üniversitelerin 2,3 ve 4'üncü sınıflardan Harp Okulları'na geçişler 2020'ye kadar uzatıldı.

Doktorlar ve diş hekimlerine güzel haber
Doktorlar ve diş hekimlerine güzel haber Editör

Ak Parti, Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifini TBMM'ye sundu.

TBMM'ye sunulan düzenleme üzerinden yapılan hesaplamaya göre uzman tabip ve diş tabiplerinin emekli aylıklarına 2 bin TL artış yapılacak. Uzman olmayan tabip ve diş tabiplerinin emekli aylıkları ise 1533 TL artırılacak

TBMM'ye sunulan teklifte, sağlık çalışanlarının emeklilik hakları ile ilgili de çok önemli bir düzenleme yer alıyor. Yapılan düzenleme doktorların ve diş hekimlerinin emekli maaşlarında yeni bir zam öngörüyor.

TBMM'ye sunulan düzenleme üzerinden yapılan hesaplamaya göre uzman tabip ve diş tabiplerinin emekli aylıklarına 2 bin TL artış yapılacak.

Uzman olmayan tabip ve diş tabiplerinin emekli aylıkları ise 1533 TL artırılacak

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nurgül Yeşilçay evleniyor
Nurgül Yeşilçay evleniyor
Evde Fahriye kanunları!
Evde Fahriye kanunları!