İrem Derici, Murat Yağcı'ya Sert Göndermelerde Bulundu

Adı, Murat Yağcı ile aşk dedikodularına karışan İrem Derici, Yağcının "Çok argo konuşuyor, onunla olmam imkansız" sözlerine cevap verdi.

İrem Derici, Murat Yağcı'ya Sert Göndermelerde Bulundu
İrem Derici, Murat Yağcı'ya Sert Göndermelerde Bulundu Editör
Advert

Oyuncu Murat Yağcı'nın bir televizyon programında İrem Derici ile aşk iddialarına çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Sempatik şarkıcı ise kendiyle alakalı açıklamalara üstü kapalı bir şekilde cevap verdi.

KOKUŞMUŞ KONULARLA BANA GELMEYİN

Bodrum Çilek Beach'teki konseri öncesi 5 Oda Otel'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Derici, Yağcı'nın hakkında söylediği sözlere şöyle cevap verdi: "Ben 6 yıldır neysem oyum, açın Google'a sorun, hiç değişmedim, aynıyım. Paralel evrende yaşananlar beni ilgilendirmiyor.

Hayal dünyalarında ben yokum, kokuşmuş konularla bana gelmeyin." Derici, "Neyi kast ettiniz?" sorusuna "Hayal dünyası işte, kendi hayal dünyalarında yaşıyorlar, ben o dünyada yokum" yanıtını verdi.

"SAĞLIĞA DAHA ÇOK AĞIRLIK VERDİM"

Geçirdiği sağlık sorunlarını atlattığını söyleyen şarkıcı, "Kulak memesi kıvamındayım. Bedenimizi korumak zorundayız. Sağlıkla ilgili konulara daha ağırlık verdim. İyi beslenmeye devam ediyorum, çok iyiyim şükür" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oyuncu Seda Bakan'dan müjdeli haber
Oyuncu Seda Bakan'dan müjdeli haber
Başarılı Oyuncu Barış Aksavaş Çarpışma'ya Katıldı
Başarılı Oyuncu Barış Aksavaş Çarpışma'ya Katıldı