Kurtlar Vadisi'nde sürpriz gelişme! Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak?

Son Dakika Gündem Haberleri

Kurtlar Vadisi'nde sürpriz gelişme! Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak?
Kurtlar Vadisi'nde sürpriz gelişme! Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? Editör
Advert

Kurtlar Vadisi dizisi ve filmlerinin sevilen oyuncusu Necati Şaşmaz,daha önce yaptığı açıklamada "Değişen siyasi ve coğrafi denklemde Türkiye olarak nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapacağız gibi konuları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda 'Myanmar'dan Afganistan'a, kadar uzanan hikayeler olacak." demişti.

Necati Şaşmaz'ın bu açıklamalarının ardından Kurtlar Vadisi projesinde flaş bir gelişme daha yaşandı. Peki merakla beklenen Kurtlar Vadisi dizisi ne zaman başlayacak, dizinin konusu ne olacak? İşte Kurtlar Vadisi hakkında en son gelişmeler...

'KURTLAR VADİSİ KAOS'TA MYANMAR'DAN DA HİKAYELER OLACAK

Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar'ı, oyuncu ve yapımcı Necati Şaşmaz, 27 ARALIK 2017'de yaptığı açıklamada filmin şubat ayında ekranlara geleceğini ve "Kurtlar Vadisi Kaos"ta, Myanmar'dan da hikayelerin yer alacağını söylemişti..

Şaşmaz, "Bir Hadis Bir Film Kısa Film Yarışması Ödül Töreni" için geldiği Konya'da, AA'ya yaptığı açıklamda, televizyonda 2003 yılında yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi dizisinin, 2018'de "Kurtlar Vadisi Kaos" olarak izleyicinin karşısına çıkacağını belirtmişti.

Şaşmaz, "Dizimizin senaryosunu tamamladık. Şubat ayı gibi televizyonlarda yayınlanmaya başlayacak inşallah." demişti.

İzleyicilerin, dizinin hangi kanalda yayınlanacağını merak ettiğini dile getiren Şaşmaz, "Yakın zamanda fragmanlarıyla, hangi kanalda yayınlanacağıyla gündeme geleceğiz." ifadelerini kullanmıştı.

"KAOS TEORİSİ ELE ALINACAK"

Şaşmaz, 15 yıldır Türkiye'yi ilgilendiren, izleyicide bir karşılığı olan konuları işlemeye çalıştıklarına işaret ederek, sözlerini şöyle sürdürmüştü:

"Kurtlar Vadisi Kaos ile 'kaos teorisi' ele alınacak. Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide hedef dünyayı kaosa yönlendirip, kaosla yönetmek. Biz de 'kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz?' anlatmaya çalışacağız. 'Kaos durumunda elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz?' bunları ele almaya çalışacağız.

Değişen siyasi ve coğrafi denklemde Türkiye olarak nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapacağız gibi konuları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda 'Myanmar'dan Afganistan'a, Makedonya'ya hatta Amerika'ya kadar uzanan hikayeler olacak' diye şimdiden müjdesini verebilirim."

"ASKERİ DİZİ PROJEMİZ VAR"

Dizinin 15. yılında da başarılı hikayelerle izleyiciyle buluşacağını anlatan Şaşmaz, "Bir de askeri dizi projemiz var. İnşallah onunla ilgili de yakın zamanda açıklamalarımız olacak." diye konuşmuştu.

Kurtlar Vadisi'nin şimdiye kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında ilgi gördüğünü, yaklaşık 60 ülkede izlendiğini vurgulayan Şaşmaz, özellikle Orta Doğu'da ilgiyle takip edildiklerini aktarmıştı.

"BENCE BU BİR DEVRİMDİR"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kudüs konusunda yaptıklarına da değinen Şaşmaz, şunları kaydetmişti:

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kudüs çıkışı çok doğru, çok yerinde bir hareketti. Gönlümüzdekileri ifade ettiği için teşekkür ediyoruz. İfade edebilme gücünü milletten alan Cumhurbaşkanımızın bu konuda söyledikleri hepimizin gönlünü rahatlattı.

Dünyada Kudüs'ün yalnız olmadığı bilinmiş oldu. Oylamada, karşıt düşüncelilerin istedikleri olmadı. Bence bu bir devrimdir. Tarih tekerrürden ibarettir ama bu kez aksi yönde tekerrürün başladığını düşünüyorum."

Öte yandan Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, geçtiğimiz ay Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar'ı canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ı ağırladı.

Geçtiğimiz ay Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i ziyaret etti.

Türkiye'nin, Polat Alemdar olarak tanıdığı ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ve ekip arkadaşları Antalya'da çekimlerine başladıkları film projelerini Başkan Türel ile paylaştı.

Yeni projelerini anlatan Necati Şaşmaz Antalya'yı çok sevdiğini belirterek, Antalya'nın Uluslararası Antalya Film Festivali ile sinema sektörüne verdiği desteğin önemine değindi

MENDERES TÜREL: "HEYECANLA DİNLEDİK"

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, sosyal medya hesabından Şaşmaz'ın ziyaretini paylaştı. Başkan Türel, yaptığı paylaşımda Şaşmaz'ın yeni projelerini heyecanla dinlediğini söyleyerek, "Necati Şaşmaz ve arkadaşlarını belediyemizde misafir ettik. Çekimlerini Antalya'da gerçekleştirecekleri yeni projelerini heyecanla dinledik. Yakında kamuoyu ile paylaşacakları projelerinden daha fazla detay vermeyeyim" sözlerine yer verdi.

SEVENLERİ TARAFINDAN MERAKLA BEKLENİYOR

Son olarak 28 Eylül 2017'de vizyona giren Kurtlar Vadisi Vatan, 15 Temmuz darbe girişimini ele alan bir film olmuştu.

Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümleri sevenleri tarafından merakla bekleniyor...

Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak Kurtlar Vadisi Kaos Kurtlar Vadisi Kaos Hangi Kanalda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
RESMEN NEFES KESİYOR! ŞEYMA, ACUN'A NİSPET YAPMAYA DOYAMADI
RESMEN NEFES KESİYOR! ŞEYMA, ACUN'A NİSPET YAPMAYA DOYAMADI
ATEŞLİ ŞARKICIDAN OLAY PAYLAŞIM: AMAN TANRIM, YANLIŞ BEDEN SÜTYEN TAKIYORMUŞUM!
ATEŞLİ ŞARKICIDAN OLAY PAYLAŞIM: AMAN TANRIM, YANLIŞ BEDEN SÜTYEN TAKIYORMUŞUM!