Şarkıcı Hatice'den İntizar ile Sinem Gedik'e Gönderme

Yarı çıplak fotoğrafından dolayı eleştiri alan Hatice sosyal medya üzerinden İntizar ile cinsel içerikli görüntüleri çıkan Sinem Gedik'e gönderme yaptı.

Şarkıcı Hatice'den İntizar ile Sinem Gedik'e Gönderme
Şarkıcı Hatice'den İntizar ile Sinem Gedik'e Gönderme Editör
Advert

Şarkıcı Hatice sosyal medya üzerinden paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Bu yaza bikinili fotoğraflarıyla damga vuran Hatice takipçilerinden eleştiri aldı. Hatice fotoğraflarını yoruma kapatıp, Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile cinsel görüntüleri çıkan İntizar'a fotoğraf üzerinden gönderme yaptı.

BİR KADIN BİR KADINLA SEVİŞİR ÜLKE GURUR DUYAR

"Tatile gidersin magazini ararsın şu plajda ve ya otelde bikiniliyim, gel çek dersin çekerler ,haber olur magazin derler. Kendi sayfanda paylaşım yaparsın , kadın olarak sevdiğin resmi paylaşırsın bikinili olunca ahlak dersi verirler.İbadet edersin , türbede dua edersin gizli gizli paylaşmazsın dinsiz derler. Bilmezler ki içindekini. Paylaşmam onları asla . Dinin ve ibadetin reklamını yapıyor demesinler diye.Bir kadın bir kadınla sevişir (Aşka saygım sonsuz) Ülke gurur duyar destekler. Bir kadın bikinili resmini paylaşır aşağılarlar.Diğer bir kadın gel beni gizli çek der ay canım ifşa ediyorlar yazık derler.Hep de Kadınlar derler. Şükürler olsun ne yüzüm ne sesim ne de vucudum. Şükürler olsun hâlâ insanım,kalp kırmıyorum,hakaret etmiyorum ve hâlâ güzel düşünmeye devam ediyorum."

Yayın politikamız gereği fotoğrafın tamamını yayınlayamıyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkücü Yavuz Bingöl, Arkadaşına Tokat Attı
Türkücü Yavuz Bingöl, Arkadaşına Tokat Attı
Hercai, Küfür Sahnesiyle Olay Oldu
Hercai, Küfür Sahnesiyle Olay Oldu