Cinsel istismar davasında kahreden şüphe!

Haberin Ayrıntıları İçin Tıklayınız...

Cinsel istismar davasında kahreden şüphe!
Cinsel istismar davasında kahreden şüphe! Ayse Duygulu

Hürriyet'ten İsmaail Saymaz'ın haberine göre:15 yaşındaki Suriyeli bir erkek çocuğu istismar ettikleri ileri sürülen baba oğulla ilgili ne konuşulduğu anlaşılamayan bir ses kaydı kanıt gösterildi. Baba İ.K. tutuksuz yargılanmak üzere bırakılırken çocuğun, hasım bir esnaf tarafından para için yönlendirildiğini kaydeden oğlu B.K. (44) tutuklandı.

"PANTOLONU ÇIKAR" DEDİM

İfadesi alınan B.K. 15 Ağustos’ta M.İ.’nin dükkana gelerek lavaboya dökecek sıvı almak istediğini anlattı. Bu arada, bir önceki müşterinin unuttuğu yerdeki poşeti gördüğünü belirten B.K., “M.İ.’den poşeti açmasını istedim. Tam olarak hatırlamıyorum ama poşettekilerle ilgili ‘pantolonu çıkar’ veya ‘indir’ dedim” diye konuştu.

B.K., çocuğun gitmesinden sonra dükkana giren berber Onur G.’nin “Elimde çocuğu taciz ettiğine dair ses kaydı var. 10 bin TL vereceksin” dediğini anlattı. B.K., “Olumsuz cevap vermem üzerine bana vurup bıçak çekti” dedi. Baba İ.K. de muhtaç olmasından ötürü çocuğa yardımlarda bulunduğunu söyledi.

MAHÇUBUM" DEDİ İNTİHAR ETTİ

71 yaşında olduğunu hatırlatan İ.K., “Beni kime sorsanız olumsuz bir şey duyamazsınız. Böyle bir olaydan ötürü suçlanmaktan çok mahcubum” dedi.

Bu arada M.İ. ve annesi E.H., İ.K’nın intihar etmesinde 4 gün sonra, 27 Ağustos’ta savcılığa giderek, şikâyetlerini geri çekti. Berber Onur G. hakkında iftira iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Avukat Rahim Yılmaz, mahkemeye başvurarak, B.K.’nin tahliyesini istedi. Ancak Kars Sulh Ceza Hakimliği, 17 Eylül’de, lehte bir delil olmadığı gerekçesiyle, B.K.’nin tutuklu kalmasına karar verdi.

Metkim Böcek İlaçlama da %30 İndirim Hemen Tıkla >> Böcek ilaçlama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Survivor 2019'un ilk yarışmacısı belli oldu
Survivor 2019'un ilk yarışmacısı belli oldu
Nurgül Yeşilçay evleniyor
Nurgül Yeşilçay evleniyor