Stüdyo buz kesti! Kan donduran olayın işte ayrıntıları

Haberin Ayrıntıları İçin Tıklayınız..

Stüdyo buz kesti! Kan donduran olayın işte ayrıntıları
Stüdyo buz kesti! Kan donduran olayın işte ayrıntıları Ayse Duygulu
Advert

Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'in sunumuyla ekrana gelen 'Hayatta Her Şey Var' programında kan donduran bir aldatma hikayesi gündeme geldi.

HERKESİ ŞAŞKINA UĞRATTI

İsmini vermek istemeyen bir izleyici, canlı yayına bağlanarak kocasının kendisini akrabasının eşiyle aldattığını itiraf etti. Kocasıyla kadını banyoda yakaladığını iddia eden izleyicinin anlattıkları hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşkına uğrattı.

İşte kadın izleyicinin anlattıkları;

Kocamın kardeşi kadar yakın olduğu bir akrabası, eşiyle birlikte bize misafirliğe gelmişlerdi. Adam, işi olduğu için eşini bize bırakıp dışarı çıkmıştı. Biz de evde uyuyorduk. Uyandığımda eşimin yanımda olmadığını gördüm...

"DUYULMAMASI İÇİN SALAĞA YATTIM"

Sonra bir baktım ki eşim, akrabasının eşiyle banyoda çıplaktı. Onları öyle gördüğümde hiç bir şey diyemedim. Çünkü söyleseydim beni öldürürlerdi. Ses çıkarsam herkese duyurabilirdim. Ama duyulmaması için salağa yattım."

EŞİM ARA ARA GİDİP ONLARDA KALIYOR

Sunucunun "O kadını bir daha eve alma" sözleri üzerine izleyici şunları söyledi; "Ben o kadını eve almasam eşim ara ara gidip onlarda kalıyor. Çok yakın akraba oldukları için de kimse şüphelenmiyor."

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dilan Çiçek Deniz'den D Vitamini Pozu!
Dilan Çiçek Deniz'den D Vitamini Pozu!
Demet Akalın, Cengiz Semercioğlu'nu Topa Tuttu
Demet Akalın, Cengiz Semercioğlu'nu Topa Tuttu