Okan Kurt Gece Alemlerinde Kafa Dağıttı

Eylül ayında 6.5 yıl evli kaldığı eşi Demet Akalın’dan boşanan Okan, kendini İstanbul gece hayatına attı.

Okan Kurt Gece Alemlerinde Kafa Dağıttı
Okan Kurt Gece Alemlerinde Kafa Dağıttı Editör
Advert

Geçen ay gündeme gelen ve eşi Demet Akalınile evliliklerini sonlandıran Okan Kurt, dün Yeniköy Fiko’da arkadaş grubu ile kafa dağıtırken görüntülendi. Mekânçıkışı soruları cevaplayan Kurt, boşandıktan sonra Ünlü Şarkıcı eski eşi Demet Akalın’ın şehir dışında ki konserine beraber gittiği iddiasını yalanlayarak “hayır, gitmedim.” diye cevap verdi. Okan Kurt’a Demet Akalın boşandıktan sonra şarkıcının sosyal medyadan Alişan ile olan kavgasına yönelik sorulan sorulara Okan Kurt, “Konuyla ilgili bir şey demek istemiyorum.” dedi.

Okan Kurt ve Ebru Gündeş Neden Boşandı?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Okan Kurt’un 6.5 sene süren evlilikleri Akalın’ın eşinin şirket borçlarından dolayı evine haciz gelmiş ve bu duruma sinirlenen ünlü şarkıcı boşanma kararı almıştı. Bu zamana kadar eski eşi Okan Kurt için her şeyi göze alan ve arkasında duran şarkıcı haciz şokunu atlatamadı. Haciz işlemi için gelen memurları gören Akalın, eski eşine dönerek “Bizi boşa” diyerek ikili açılan boşanma davasında dakikalar içerinde boşandılar. 6.5 senelik evlilik haciz ile son bulurken, sosyal medyada anlaşmalı boşanma olduğuna dair birçok eleştiri gelmişti.

Okan Kurt Kimdir?

Kurt, 1982 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Ticaret ile uğraşan Okan Kurt 2012 yılında ünlü şarkıcı Demet Akalın ile hayatını birleştirdi. 6.5 yıllık evlilikten 1 çocukları dünyaya geldi ve geçtiğimiz ay çift tek celsede boşandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkücü Yavuz Bingöl, Arkadaşına Tokat Attı
Türkücü Yavuz Bingöl, Arkadaşına Tokat Attı
Hercai, Küfür Sahnesiyle Olay Oldu
Hercai, Küfür Sahnesiyle Olay Oldu