Müge Anlı canlı yayında tüyler ürperten gelişme yaşandı! İşte ayrıntılar

Haberin Ayrıntıları İçin Tıklayınız...

Müge Anlı canlı yayında tüyler ürperten gelişme yaşandı! İşte ayrıntılar
Müge Anlı canlı yayında tüyler ürperten gelişme yaşandı! İşte ayrıntılar Ayse Duygulu
Advert

18 Ekim Müge Anlı canlı yayında tüyler ürperten gelişme yaşandı! İstanbul Cendere yolundaki ceset Yasemin Oruoğlu'na mı ait? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan gayrimenkul zengini Yasemin Oruçoğlu hakkında çarpıcı bilgilere yer verildi. Eyüp'te bir otobüsün bagajında hurdacının bulup polise haber verdiği ceset Yasemin Oruçoğlu'na mı ait? Yasemin Oruçoğlu'nun ablası Altune Hanım ve abisi Mustafa Bey teşhis için Adli Tıp Kurumu'na gitti. İşte Müge Anlı'da bugün yaşanan şok gelişmenin detayları....

MÜGE ANLI'DA BULUNAN CESET YASEMİN ORUÇOĞLU'NA MI AİT?

İlk yapılan incelemeye göre kadın cesetten saç, göz ve ten rengi gibi herhangi bir bulgu belirlenemedi. Yasemin Oruçoğlu'nun telefonundan son sinyal 6 Eylül 12:17'de alınmıştı. 1 hafta sonra yine aynı yerde kimliği belirsiz kadın cesedi bulunmuştu. Müge Anlı canlı yayında otobüste bulunan cesedin fotoğraflarını gördüğünü ve cesedin belirlenemeyecek kadar kararmış olduğunu belirtti. Bunun üzerine olay yerinde bulunan ve konuyu inceleyen ekip arkadaşına ceset yanmış mı yoksa uzun süre orada otobüsün garajının arkasında kaldığı için mi kararmış sorusunu yöneltti.

CESEDİ BULAN KİŞİ ZAFER İSİMLİ BİR HURDACI

Kamu görevlilerine ve cesedi bulan kişiye göre ceset simsiyah ve bozulmaya yüz tutmuş durumdaydı. Söylenenlere göre çevreye ağır koku yükselince hurda otobüsün yan tarafında bulunan sürücü kursundaki vatandaşlar bile kokudan rahatsız olmuş ancak kokunun kaynağını bulamamışlardı. Ta ki hurdacı Zafer isimli kişinin kokuyu takip edip otobüsün arkasındaki cesedi buluncaya kadar...

BULUNAN CESET YANMIŞ MI?

Bulunan kadın cesedinin yanmış mı yoksa uzun sürede bagajda kalmasından kaynaklı bi kararma, bozulma mı olmuş henüz bilinmiyor. Ancak belli olan tek şey tanınmayacak kadar siyah bir ceset...

YASEMİN ORUÇOĞLU ÖLDÜRÜLDÜ MÜ?

Hem eski eşi, hem yeni eşiyle yaşadığı sıkıntılar sonrası Yasemin Oruçoğlu öldü mü öldürüldü mü yoksa kaçtı mı bilinmiyor. Adli Tıp'ta kimliği belirsiz kişiler tarafından 13 Eylül tarihinde ölen bir kadın dikkat çekmiş.

16 EKİM'DE DE BİR KADIN CESEDİ BULUNMUŞTU!

Eyüp'te bir aracın içinde bulunan ceset kime ait? Adli Tıp kurumunda yaşananlar sır gibi saklanırken vefat eden kişinin Yasemin Oruçoğlu olmadığı düşünüldü. Siyah boyalı bir saç ölen kişi olmasına rağmen, Yasemin'in saçı kısa olduğu için buradan da bir şey çıkmadı.

MÜGE ANLI'DA ÇANTA GELİŞMESİ!

Cendere yolunda ceset, Eyüp'te kadın cinayeti Müge Anlı'ya gelen ihbarla her şey değişti. Ben 7 Ekim'de Eyüp'te bir çanta buldum. Lacivert olan çantada Bilal Dev'in bulduğu çanta Yasemin'e ailt olduğunun şüphesi, Zonguldak bileti çıkıyor. Zonguldak ve kadın cesedi arası 10-12 km olduğu için Müge Anlı şüphelendi. Yasemin hanıma ait mi değil mi o çantanın bir bağı olacak mı onu yine Müge Anlı çözecek.

Müge Anlı Eyüpsultan ilçesinde bulunan çantanın sırrı ne? çanta Yasemin Oruçoğlu'na mı ait. 7 Ekim'de mantar toplamaya giden Bilal dev, sabah 09.30'da bulduğu çanta ile ceset arasında nasıl bir bağ var. Ormandaki çanta iş kadını Yasemin Nazmiye Oruçoğlu'na ait olması mümkün.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkücü Yavuz Bingöl, Arkadaşına Tokat Attı
Türkücü Yavuz Bingöl, Arkadaşına Tokat Attı
Hercai, Küfür Sahnesiyle Olay Oldu
Hercai, Küfür Sahnesiyle Olay Oldu