Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_mfgnjk0kj7llm0c45d25hh5vf7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Alexander Sergeevich Starovoitov Türkiye’de

Alexander Sergeevich Starovoitov Türkiye’de

Avrasya Platformu (AYYB,AİT) bölge ülkeleri ve stratejik iş birliği olan ülkelerle olan sivil diplomasi çalışmaları TBMM' ye yansıdı...

Alexander Sergeevich Starovoitov Türkiye’de
Alexander Sergeevich Starovoitov Türkiye’de Editör

Rusya ile olan sıkıntılı süreçlerde Avrasya Yerel Yönetimler Birliği, ülkemiz lehine lobi faaliyetleri yaptı. Rusya Parlamento'sundaki milletvekilleri ile ikili diyalog kurup, sempati ve iletişim kanallarını açılmasına vesile olan Avrasya Yerel Yönetimler Birliği, Rusya Meclisi'nin parlayan yıldızı olan Alexsander Sergeevich'i ülkemize davet etti.

Daveti kabul eden Sergeevich Starovoitov , Dr.Hasan Cengiz ile görüşmek için Türkiye’ye geldi. Çalıştaya 22 yıl aralıksız milletvekili olan ve AK Parti'nin uzun yıllar genel başkan yardımcılığı ve Genel Başkan Başdanışmanlık görevini üstlenen Mehmet Necati Çetinkaya’da katıldı.

TBMM GENEL KURULUNU SELAMLADI

TBMM Genel Kuruluna davet edilerek, milletvekillerimiz tarafından selamlama yapıldı. AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir , Sergeevich'i TBMM toplantı salonun'da ağırlayarak, ikili ilişkilere katkı sağladı...

AK Parti İstanbul Milletvekili ve AK Parti MKYK üyesi ve bir önceki dönem AK Parti Yerel Yönetimler Sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya'da makamında ağırlayarak, sivil diplomasi faaliyetlerine katkı sağladı.

Platform’un Genel Başkanı Dr.Hasan Cengiz ; Avrasya Platformu (AYYB,AİT) sivil diplomasi çalışmaları aralıksız ve yükselen bir hızla devam etmektedir dedi.

Avrasya Platformu ( AYYB, AİT ) Medya Danışmanı İzzet Kurt ; Genel Başkanımız Hasan bey daha önce’de rusya ile yaşanan uçak krizinin giderilmesinde büyük bir rol oynadı.

Şimdi de güçlü sivil diplomasi kanalları ile büyük ve güçlü Türkiye için çalışmaların Platform olarak devam edeceğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama