Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_vghemnb46m1d94rc75k2vibo94, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
CooLifting Nedir?

CooLifting Nedir?

Gün geçmiyor ki güzellik uygulamalarına bir yenisi daha eklenmesin. Yüzümüzün yaşlanmasındaki genel problem kaş, cilt, yanak ve boyun gibi dokularımızın zamanla aşağıya doğru sarkmasıdır.

CooLifting Nedir?
CooLifting Nedir? Editör

 Gün geçmiyor ki güzellik uygulamalarına bir yenisi daha eklenmesin. Yüzümüzün yaşlanmasındaki genel problem kaş, cilt, yanak ve boyun gibi dokularımızın zamanla aşağıya doğru sarkmasıdır. Dış etkilere bağlı olarak deforme olan cildimiz, kendini yenileyemeyerek canlılığını ve parlaklığını yitirir. Kelime anlamı olarak gerdirme anlamına gelen 'Lifting' de amaç hücre yenilenmesini destekleyerek cildi yaşlanmaya karşı korumak, hücre yenilenmesini, cildin kolajen yapısını koruma, kırışıklıkları azaltma, cildin esnekliğini ve gerginliğini arttırma ve cilt metabolizmasını hızlandırmak gibi etkileri bulunmaktadır.

Birçok alanı bulunan Lifting uygulamasında, sizlere cilt yenilemede devrim yaratan Coolifting' i tanıtmak istiyorum.

Dünya üzerinde uygulanan en yeni güzellik uygulamalarından olan Coolifting her yaş ve her cilt tipine uygundur. Medikal alanda kullanımı oldukça geniş olan uygulama birçok şehirde olduğu gibi Coolifting Mersin içinde kullanılan son yılların en etkili anti-aging yöntemidir.

Coolifting, düşük sıcaklık ve yüksek basınç altında yüksek konsantrasyonlu atomize aktifleri, güçlü miktarda karbondioksit akışı ile beraber cilt tabanına mezoterapisiz olarak iletilen yüksek etkili bir anti-aging( yaşlanmayı önleme) uygulamasıdır.

Coolifting, uygulama sonrasında anti-aging etkisi yaratarak cildi pürüzsüz hale getirir, yüzeyde ve derinde bulunan kırışıklıkları azaltır, bunun sonucu olarak cildinizin daha genç ve güzel görünmesini sağlar. Her mevsim uygulanabilen Coolifting pratik olmasıyla birlikte, hızlı ve etkili bir sonuç alabileceğiniz, sonrasında günlük rutinlerinize ara vermeden hayatınıza devam edebileceğiniz bir cilt yenileme ve gençleştirme uygulamasıdır.

Ülkemizde gün geçtikçe daha fazla uygulanmakta olan Coolifting Mersin de' de uygulanmaktadır.

Coolifting Nasıl Uygulanıyor?

Özel karışım içeren serumu atomize halde cildin altına acı ve ağrı olmaksızın gönderilmesiyle başlayan tedavi, iğnesiz bir mezoterapi yöntemidir. 5 dakika içerisinde uygulanan işlem sonrasında hızlı bir anti-aging etkisi yaratarak daha pürüzsüz bir cilt ile beraber kırışıkları da ortadan kaldırarak cildinizi gençleştirmektedir.

Karakucak Kliğinden bilgi alarak öğrendiğimiz bu özel karışım içerisinde nemlendirme ve yenileştirme etkisi olan hyaluronik asit, sorgum sapı özü, buğday proteinleri ve polisitiren sodyum sülfonat gibi maddeler bulundurmaktadır.

Başlıca göz çevresi, yanaklar, alın ve dudak çevrelerindeki yaşlanma etkilerinin en yoğun olduğu bölgelerde etkili tedavi amacıyla kullanılmaktadır. Uygulama sonrasında görebildiğimiz ilk etkileri cildin yogun, cansız ve mat görüntüsünün kaybolmasıdır. Bunun dışında cilt yüzeyinde bulunan kırışıklıklar ortadan kalkarken, derin de bulunan kırışıklıklar ise azalmaktadır.

Tedavi Sonrası İlk Etki Ne Zaman Görülmektedir?

Coolifting uygulamasının en güzel tarafı tedavi sonrası hemen ortaya çıkan olumlu sonuçlardır. İşlem sonrası cilt yüzeyinde bulunan ince çizgiler azalarak burun ve ağız kenarlarına uzanan deri katmanarı açılmaktadır. Tedavinin tam sonuçlarına ulaşması bir günü bulmaktadır. İşlem bir haftalık aralarla ortalama olarak 3-4 seanstan oluşmaktadır.

DUDAK DOLGUSU NEDİR?

Dudak Dolgusu gerek yapısal şartlardan gerekse ilerleyen yaş sonucunda dudaklarında memnun olmayan ve daha iri ve şekilli dudaklara kavuşmak isteyen bayanlar için kullanılan bir estetik yöntemidir. Dudaklardaki asimetri, incelik ve alt-üst dudaklar arasındaki eşit olmama sıkıntısını çözmemize yarayan sentetik ürünler ile uygulanan Dudak dolgusu, FDA onaylı olmasıyla birlikte vücuda da bir zararı bulunmamaktadır. Birçok şehirde uygulanan yöntem olan Dudak Dolgusu Mersin de' de uygulanmaktadır. Karakucak Kliniği'nden öğrendiğimiz şekliyle dudak dolgusu 2 çeşit ile uygulanmaktadır.

İlk yöntem olarak dudaklara hyalüronik asit enjekte edilerek şekil sorunu ortadan kaldırılır. Tedavi öncesinde hastanın ağrı çekmemesi için dudaklara uyuşturucu krem sürülerek ağrı minimuma indirgenir.

Ayrıca yağ transferi yapılarak da uygulanabilen dudak dolgusu için, bölgesel yağlanma olan bölgelerden bir miktar yağ alınarak, kök hücre ile zenginleştirilip dudak içine enjekte edilir. Bu sayede dudakta gençleştirme sağlanır.

Ortalama olarak 1 sene ye kadar kalıcılığı bulunan uygulama, tedavi yöntemine bağlı olarak 10 ila 45 dakika arasında sürmektedir. 18 yaş üzeri herkese uygulanabilen işlem sonrası birkaç saat dudaklara buz uygulaması yapılarak, hemen günlük rutinlerinize geri dönebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen salgın nedeniyle mahkeme duruşmasına katılamadı
Gülben Ergen salgın nedeniyle mahkeme duruşmasına katılamadı
Aleyna Tilki klibi için imaj değiştirdi takipçileri topa tuttu
Aleyna Tilki klibi için imaj değiştirdi takipçileri topa tuttu