Deniz Çakır'ın Öldürülen Ceren Damar Alakalı Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu

Son olarak mafya dizisi olarak bilinen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da rol alan Deniz Çakır, öğrencisi tarafından öldürülen akademisyen Ceren Damar hakkında Instagram hesabından tepki çeken bir paylaşım yaptı.

Deniz Çakır'ın Öldürülen Ceren Damar Alakalı Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu
Deniz Çakır'ın Öldürülen Ceren Damar Alakalı Paylaşımı Sosyal Medyada Olay Oldu Editör

Rol aldığı mafya dizileriyle bilinen Deniz Çakır, Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen akademisyen Ceren Damar'ın ölümü üzerine sosyal medya hesabından "Televizyonlarda silahın özendirildiği dizilerinizle gurur duyun" diyerek tepki gösterdi.Deniz'in bu paylaşımı kısa sürede takipçilerinden tepki topladı.

PAYLAŞIMIYLA TEPKİ ÇEKTİ

Şimdilerde Vurgun dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Deniz Çakır, geçtiğimiz gün Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen akademisyen Ceren Damar'ın ölümü üzerine sosyal medya hesabından tepkisini paylaştı. Çakır, öğrencisi tarafından öldürülen akademisyen Ceren Damar ile ilgili bu paylaşımındaki sözlerinden sonra kimi takipçilerinden eleştiri aldı.

"SİLAHIN ÖZENDİRİLDİĞİ DİZİLERİNİZLE GURUR DUYUN"

Genç akademisyenin ölümü hakkında paylaşım yapan Çakır, şu ifadeleri kullandı: "Oluk oluk kan akıtacağız diyenlerin alkışlandığı, politikalarınızla her şeyin yasaklandığı televizyonlarda silahın özendirildiği dizilerinizle gurur duyun! Genç bir kadın öldürüldü… Elini kolunu sallaya sallaya üniversitelere silah sokabiliyor… Gurur duyun, genç bir akademisyen öldürüldü… Bir üniversitede!"

SİLAHLI FOTOĞRAFLARI PAYLAŞILDI

Deniz Çakır'ın bu mesajından sonra, sosyal medyada rol aldığı dizilerde sık sık silah kullandığı fotoğraflar gündeme gelmeye başladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi
Mehmet Ali Erbil'den müjdeli haber geldi
Jennifer Lopez hayranının kucağında dans etti
Jennifer Lopez hayranının kucağında dans etti