Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_h51k5kkcabostdn03ilapiv8h5, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
İrem Derici'nin 1 Ay Önceki İtirafı Kafaları Karıştırdı

İrem Derici'nin 1 Ay Önceki İtirafı Kafaları Karıştırdı

İrem Derici'nin 1 ay önceki bir videosunda, ''Kız arkadaşı olduğunu bile bile yürüdüm'' itirafı kafalarda soru işareti oluşturdu.

İrem Derici'nin 1 Ay Önceki İtirafı Kafaları Karıştırdı
İrem Derici'nin 1 Ay Önceki İtirafı Kafaları Karıştırdı Editör

Youtuber Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını iddia etmişti. 1 ay önceki bir videoda İrem Derici'nin "Kız arkadaşı olduğunu bile bile yürüdüm." ifadelerinin kullanılması kafalarda soru işareti yarattı.

"İREM DERİCİ İLE ALDATILDIM"

Çektiği makyaj videolarıyla tanınan Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını bunu da kendi kişisel bilgisayarındaki video ve mesajlardan öğrendiğini söyledi.

"İREM İLİŞKİMİZİ BİTİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞTI"

Kötülüğe her zaman iyilikle cevap verdiğini söyleyen ünlü YouTuber, son videosunda aldatılma hikayesini şu sözlerle anlattı: "Bu zamana kadar susmanın her zaman en doğrusu olduğuna inananlardanım. Sosyal medya gördüğünüz haberlerin hepsi doğru. Bunu kimse inkar edemez. Bir ilişki varken yeni bir ilişkiye başlandı ve bunu karşı taraf başlattı, adımı o attı. Aylarca çok uğraştı. Hiçbir şekilde dikkate almıyorduk ama vazgeçmedi. Sonuç olarak da amacına ulaştı.

"KİŞİSEL BİLGİSAYARIMDA MESAJ VE İĞRENÇ VİDEOLARINI GÖRDÜM"

İnsanlıktan utandığım ve gerçekten iğrenç şeyler görmek zorunda kaldım. Biten ayrılıktan dolayı Allah'ıma şükrediyorum. Bir gün kendi bilgisayarımı açtım ve bilgisayarımda o kişinin (İrem Derici) oturumu açıktı. Her kadında bunu merak eder ve bakar sonuçta ortada bir ihanet var. Ben orada tüm yazışmaları, iğrenç videoları falan her şeyi gördüm ve olayı anladım."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Masumlar Apartmanı'nda öyle bir şey yaşandı ki izleyicileri şoke etti
Masumlar Apartmanı'nda öyle bir şey yaşandı ki izleyicileri şoke etti
Didem Soydan - Burak Deniz aşkı belgelendi!
Didem Soydan - Burak Deniz aşkı belgelendi!