Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_7q7pkupj828i89rjgu5hkvjci0, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Yusuf Güney, kavganın detaylarını anlattı

Yusuf Güney, kavganın detaylarını anlattı

Şarkıcı Yusuf Güney'in Bebek'te buluştuğu kız arkadaşını darp ettiği iddia edildi. Güney'in darp iddialarını kesin bir dille yalanmasının ardından '2. Sayfa' programına telefonla bağlanan genç kadın, şarkıcının kendisine tokat attığını söyledi.

Yusuf Güney, kavganın detaylarını anlattı
Yusuf Güney, kavganın detaylarını anlattı Editör

Ünlü popçu Yusuf Güney'in sosyal medya üzerinden tanıştığı Deniz Ç.'yi Bebek'te eğlence mekanında buluşup eğlendikten sonra bindikleri takside hesabın fazla olması nedeniyle darp ettiği ileri sürüldü. Yusuf Güney, haberlerin ardından '2. Sayfa' programına konuk olarak iddiaları yalanlayıp tersine kendisinin darp edildiğini söyledi.

"YUSUF BİR HAREKETİMDEN RAHATSIZ OLMADI"

Yusuf Güney'in açıklamalarından birkaç gün sonra aynı programa telefonla bağlanan Deniz Ç., yaşanan kavganın iç yüzünün şöyle anlattı: "Biz öncesinde Kuruçeşme'de içmeye başladık. Oradan başka bir yere geçtik. Yusuf'un dediği gibi benim bir hareketimden rahatsız olmadı orası kesinlikle yalan.

"TANIMADIĞI KADINLAR HAKKINDA BÖYLE KONUŞAN BENİM HAKKIMDA DA KONUŞUR"

Mekandaydık karşı masamızda 4 tane kız oturuyor. Ben Yusuf'a kızlar için 'bu kızlar bizi çekmeye çalışıyor garsonlara söyler misin bizi çekmesinler' dedim. Yusuf'ta 'bunlar erkeklere para ödetmeye gelen kızlar' dedi bende sinirlendim. Sonra hesabı kendim ödemek isteyerek 'tanımadığın kadınlar hakkında böyle konuşuyorsa benim hakkımda da konuşursun' dedim. Sonra hesabı ben ödedim. Mekandan çıktık.

"SEN KİMSİN DE HESAP ÖDÜYORSUN?"

Konuyu kapattığımızı düşündüm ama o kapatmamış. Bana takside 'sen kimsin de hesap ödüyorsun' gibi şeyler söylemeye başladı. Konuştuklarının farkında değildi. Çok sinirlendim böyle konuştuğu için taksiyi kenara çektirip inmek istediğimi söyledim.

"YUSUF BANA TOKAT ATTI"

Ben inmek isteyince bana küfür ederek bir şeyler söyledi. Taksiden inmeye çalışırken benim kolumdan tuttu ve inmeme izin vermedi. Ben de inmek için çabalarken ona tekme attım. Bunun sonrasında bana tokat attı. Ben bundan dolayı karşılık verdim de birbirimize girdik. Tokadına karşılık verdim yani ben.

"İNSAN YERİNE KOYDUĞUM İÇİN ŞİKAYETİMİ GERİ ÇEKTİM"

Yanımızda iki arkadaşımız vardı onlarda olaya şahit. Onlar aralarında konuşup bizi karakolda buluşturdular. Yusuf kariyerinden olmasın diye ben şikayetimi geri çektim. Ben onu insan yerine koydum da böyle bir şey yaptım yapmamam gerekiyormuş. Şimdi olsa yapmazdım. Biz Yusuf'la Instagram da tanıştık."

YUSUF GÜNEY: ASIL DARP EDİLEN BENİM

Şarkıcı Yusuf Güney, bir kadını darp ettiği yönündeki haberler hakkında "Benim böyle bir şey yapacağım kimin aklına gelir. Onun isteği üzerine gece dışarı çıkarak güzel bir mekana gittik. Ben alkol almıyorum ama o aldı. Türkiye'de sıkıntılı algılanabilecek hareketler yaptı. Bizde kalktık. Orada hesapla alakalı ufak bir olay oldu güldük hallettik. Sonra taksiye binince başka mekana gitmek istedi ancak ben istemedim sonra birden argo kelimeler kullanarak bağırmaya başladı. Takside bana saldırmaya başladı. Arkadaşı da vardı oda şok oldu ben de sonra kendisini zaptetmedik çıldırdı.

Taksiyi kenara çektirdim indik saldırmaya devam etti. Sonra olayı ben yapmışım gibi polis çağırdı. Polisler geldi karakola gittik karşılıklı şikayetçi olduk. Benim elim ayağım her yerim mosmor oldu gidip darp raporu aldım. Bunu yapanda kız arkadaşım. Asıl darp edilen benim ben lafını bile etmedim. Kendisinde de hiçbir şey yok. Buna rağmen şikayetçi oldu." demişti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama