Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_jd4o1crsg0v73kddopc9n02mf7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
İrem Derici'nin sevgilisi bakın hangi ünlü ismin kuzeni çıktı!

İrem Derici'nin sevgilisi bakın hangi ünlü ismin kuzeni çıktı!

Ünlü şarkıcı İrem Derici ve dansçısı Ataberk Özdene ilişkisi magazin gündeminde günlerce konuşulmuştu.

İrem Derici'nin sevgilisi bakın hangi ünlü ismin kuzeni çıktı!
İrem Derici'nin sevgilisi bakın hangi ünlü ismin kuzeni çıktı! Editör

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, dün Uçankuş TV'de yayınlanan ve usta gazeteci Tayyar Işıksaçan'ın sunduğu 'Günün Olayı' programının canlı yayın konuğu oldu. Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında 'Felaket Tellalı' olarak ünlenen Onur Akay, bu sefer kötü haber değil İrem Derici haberi verdi.

"SELAMİ ŞAHİN'E GELİN GİDEMEDİ TARIK MENGÜÇ'E GİTSİN"

İrem Derici'nin dansçısı sevgilisi Ataberk Özdene ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atan Onur Akay, Özdene'nin ünlü şarkıcı Tarık Mengüç'le kuzen olduğunu iddia etti. Özdene'nin Mengüç'ün teyzesinin oğlu olduğunu ifade eden Akay, "İrem derici bu sefer aşık ve evlenecek gibi görünüyor. Evlenirse kime gelin gidecek biliyor musunuz? Tarık Mengüç'e... Ataberk, Tarık Mengüç'ün teyzesinin oğlu. Hatta Tarık Mengüç'ün teyzesi ve teyzesinin ailesi ile biraz kırgınlıkları varmış, görüşmüyorlarmış. Yani İrem Derici Tarık Mengüç'e gelin gidecek. Artık 'Şakşuka' ile evlenirler. Selami Şahin'e gelin gidemedi, Tarık Mengüç'e gitsin." dedi.

Turhan Taşan Kimdir?

İlk bestesi 18 yaşında iken 1966 yılında plağa okunan Turhan Taşan'ın, bugüne kadar geçen 52 yılda, 41 bestesi 136 defa kaset ve CD' de yer aldı. Başka besteciler tarafından bestelenmiş şiirlerinden 7 tanesi ise 17 defa plak, kaset ve CD'lerde yer aldı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ders kitaplarına ünlü şarkılarının notaları örnek eser olarak basılan Taşan'ın, Aynı Çatı Altında, Üzüldüğün Şeye Bak, Öptüm Yanaklarında, Biraz Geç Kalmadın mı, Sarsam Diyorum, Oldu mu ya gibi çok sayıda şarkısı ünlü olmuştur. Üç ayrı üniversitede tez konusu olan Turhan Taşan, Altın kelebek Ödülü'nü Zeki Müren'in elinden almıştır. Çok sayıda ödülü bulunan ünlü besteci Sarsam Diyorum (1992),  Oldu mu ya? (1995 ve 1999) ,Gözlerin Kaldı 1998) isimli şarkılarıyla  "Milliyet Gazetesi Yılın En Sevilen 10 Şarkısı" anketlerinde ise 10 defa ödüllendirildi.

BASILMIŞ KİTAPLARI:

1) "Kadın Besteciler"

2) "Türk Müziğinde Eczacı Sanatçılar

3) "Türk Müziğinde Samsunlu Sanatçılar"

4) "Amasya'da Musiki ve Türk Müziğinde Amasyalı Sanatçılar"

5) "Türk Müziğinde Doktor ve Eczacı Sanatçılar"

6) "Zeki MÜREN Hayatı ve Eserleri"

7) "Türk Müziğinde Gaziantepli Bestekâr ve Güfte Şairleri"    

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama