Hacamat günleri 2019 takvimi yayınlandı

Hacamat günleri 2019 takvimini hacamat sektörüne öncülük yapan hacamatfiyatlari.com takvimi yayınladı.

Hacamat günleri 2019 takvimi yayınlandı
Hacamat günleri 2019 takvimi yayınlandı Editör

Hacamat takvimi son zamanlarda en çok aranan sağlık kategorisinde hacamat takvimi enlerin arasına girdi. 

son 28 günde 150.000den fazla kullanıcı hacamat takvimini aradı ve bu takvim hakkında bilgiler topladı. Hacamat tedavisi olmak isteyenler ve bu tedavi yöntemine gönül verenler için hacamat günleri 2019 takvimini paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Hacamat Günleri Takvimi Nedir?

Hacamat günleri hicri aylara göre her ayın belirli zamanlarında hacamat tedavisinin yapılmasını takip etmeye yarayan hacamat takvimine denilmektedir. Belirli günlerde yapılmasında ki  nedeni ise hacamat tedavisi daha fazla fayda sağlaması ve peygamber efendimizin yaptırdığı sünnet günleri işaret etmektedir.

Hacamat takviminde ki bu günler de Ay’ın dünya ya uyguladığı basınç ile vücut üzerinde ki  etkisiyle kan vakumlamanın daha etkili olduğundan dolayıdır.

Hacamat takvimi günleri Hicri ve Miladi yani içinde olduğumuz takvimlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda uzmansanız eğer takvim yerine Hilal’e göre bu günleri anlayabilirsiniz. Eğer ki uzman değilseniz yapmanız gereken sizler için hazırlanmış bu takvimleri kullanabilirsiniz.

Hacamat takviminde son günler de çok gereksiz yanlış bilgiler yüklendiğini gördük. Hacamat Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri kesinlikle yapılmaz. Hacamat takviminde bu günlere dikkat etmenizi öneririz.

Hacamat hangi günler de yapılır?

Hacamat tedavisinin en çok fayda sağladığı Hicri aylara göre aynı zamanda sünnet olan günler Hicri ayların 17, 19 ve 21’ine denk gelen günler de yapılmalıdır.

Hacamat hangi günler de yapılmaz?

En faydalı hacamat günü 17, 19, ve 21’ine denk gelen günler olsa da bu günler özellikle Çarşamba ve Cuma’ya denk geliyor ise bugünler de hacamat yapılmaması gerektiği belirtilmiştir. Diğer Cumartesi ve Pazar günler de ise zaruri bir durum var ise eğer hacamat yaptırılabilir. Eğer zaruri bir durum yoksa bu durumlar da hacamat yapılması önerilmemektedir.

Eğer ki kronik bir rahatsızlığınız bulunuyorsa özellikle Çarşamba ve Cuma günü haricinde diğer günler de yaptırmakta sakınca olmadığı söylenmektedir.

Hacamat Altın Gün Nedir?

Hacamat altın gün Hicri aylardan 17’si Salı’ya denk gelen günlere denilmektedir. Bu günler de hacamatın etkisinin daha fazla olduğunu işaret etmektedirler. Hacamat altın günü senede bir veya iki defa denk geliyor. Bu günleri dikkatle takip etmenizi öneririz.

2019 yılında hacamatın altın günü yoktur.

Hacamat Günleri 2019

Hacamat günleri 2019 yılında bir önceki yıla göre değişkenlik gösterecektir. Sizler için hazırladığımız bu görseli ister bilgisayarınıza isterseniz cep telefonunuza indirerek takip edebilirsiniz.

Bazı hacamat firmalarının bu posterleri ücretli şekilde satarak aynı zamanda kendi reklamlarını yaptığından dolayı sizler için Hacamat takvimi 2019 posterinin vektörel dosyalarını da sizlerle paylaşarak kendiniz bastırabilir hastalarınıza vererek hem kendi reklamınızı yapabilir hem de hastalarınız bu günleri düzenli şekilde takip edebilirler.

hacamat hacamat takvimi hacamat günleri hacamat günleri 2019 hacamat takvimi 2019 hicri hacamat günleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?
2021 Survivor Ünlüler ve gönüllüler kadrosunda kimler var?