Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_hghtaobbjk6cs2lfs4igcv72h7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Kritik uyarı geldi saat verildi hazır olun

Kritik uyarı geldi saat verildi hazır olun

Son dakika güncel haberler

Kritik uyarı geldi saat verildi hazır olun
Kritik uyarı geldi saat verildi hazır olun Tuğba Civik

CNN TÜRK Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli Marmara bölgesi için soğuk hava uyarısında bulundu. Sürmeli, "İstanbul'a da kar yağacak" dedi
CNN TÜRK canlı yayınına katılan Bünyamin Sürmeli hava durumunu yorumladı.
Sürmeli sözlerini şöyle sürdürdü:
"Hafta sonu Marmara ve Ege'de kuvvetli fırtına olacak. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Kuzey Ege ve Güney Ege'de kuvvetli rüzgar olacak. Bu fırtına ile beraber gelecek soğuk hava, sıcaklığı bir gün içerisinde Marmara'da 7-8 derece aşağıya çekecek. Pazar günü iç bölgelerle beraber yurdun genelinde sıcaklığı aşağıya doğru çekecek. Yağışın cinsi yağmurdan kara dönmeye başlıyor. Cuma günü yağmur almaya başlıyoruz. Cumartesi günü Marmara'da İstanbul'da dahil olmak üzere kar yağışı bekliyoruz.
Kar yağışın beyaz örtü yapma olasılığı var. Yüzde 80'in üzerinde bir olasılıkla kar göreceğiz. Ama çok böyle dondurucu bir soğuklukla gelen bir kar yağışı olmayacak. Su oranı biraz daha yüksek bir kar yağışı bekliyoruz.
Fırtına 3-4 gün sürecek
Fırtına 3-4 gün 50-55 kilometre hızlarla devam edecek. Bu da şu anlama geliyor. Gelen soğuk hava uzun soluklu olacak.

Bugün yarın hava iyi görünüyor ancak ayaz ile beraber sakin bir hava oluşuyor. Bu da sise neden olacak. Sisin yapışkan bir özelliği vardır. Özellikle iç bölgelerde sıfırın altında sıcaklıklarla meydana gelen sis yüzeye yapışır kaygan bir ortam oluşur. Bu da maalesef trafikte tehlikeye neden olur. Bugünkü kadar olmasa da İstanbul yarın da sis görür.
Buzlanmaya dikkat

Doğu Anadolu Bölgesinde bugünlerde tekrar geceli gündüzlü soğuklar oluşmaya başladı. O nedenle ara ara yağışlar gelse de buzlanma riski her zaman devam ediyor."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama