Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_4sqg8jt3n9ok9pquaeqnhrtro7, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
"Oğluma 'baban öldü' diyemedim"

"Oğluma 'baban öldü' diyemedim"

Oyuncu Sera Tokdemir, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Tokdemir, ocak ayında hayatını kaybeden eski eşi Göksel Gencer'i ölüm haberini aldığı günü canlı yayında anlattı...

Tuğba Civik

"Biz 10 yıl önce ayrıldık ama bana göre Göksel, dünyanın en iyi insanlarından biriydi… Herkesin bir zamanı var. Hepimiz gideceğiz. Göksel’in zamanı buymuş. Haberi aldığımda biz Boran ile yurtdışında tatildeydik. Ertesi sabaha bilet aldım. 1 gün boyunca bunu saklamak çok zordu.Uykusunda olmuş, onlarda genetik kalp krizi ama…"
"Abim beni arayıp 'haberlere çıktı' dedi. Boran’ın telefonunu kapattırdım hemen. Telefonu kapattırana kadar birinden ‘başın sağ olsun’ mesajı geldi. ‘Anne neden bana başın sağ olsun diyorlar’ dedi. Önce hastaneye kaldırılmış dedim, yavaş yavaş durumunun kötülüğünü anlattım… Uçakta gizli ağladım, hosteslerin yanına gidip ağladım. 'Baban ölmüş' diyemedim. En son uçaktan inip pasaport kontrolünden geçtiğimizde söyledim. Boran bana ‘Allah verir, Allah alır’ dedi. Boran 13 yaşında ve Göksel’e çok benzer. "
"Acılara tevekkül etmemiz lazım. Hayat bir şekilde devam ediyor. Ben 90 yaşında öleceğim belki, o zamana kadar gidip mezarda mı yatayım? Acımı kalbimde yaşıyorum.Babamın cenazesinde siyah elbisemi giydim, topuklu ayakkabılarımı giydim, saatimi taktım, saçlarımı yaptım… O bir uğurlama çünkü. Ağlamadım cenazede… Ağlamadım diye üzülmedim mi yani?"
"Göksel’in cenazesine gidemedik. Boran da gitmedi. Annem ve abim oradaydı. Uçağımız sabah 06.00’daydı. O saate ekadar Boran’ı çok zorladım. En sonunda bana ‘Anneciğim ben babamın cansız bedenini uğurlamak istemiyorum’ dedi. O dakikadan sonra bir şey söylemedim."
"Biz iyi ayrılan bir çifttik. İyi arkadaştık. Ayrıldıktan sonra o da evlenmedi, ben de evlenmedim… 2003’te çok büyük bir aşkla evlenmiştik. Mersin’de abim kafe açmıştı. Her gün geliyordu. ‘Kim bu gelip bana bakıyor’ dedim. Futbolcu dediler. ‘Futbolcuysa hiç bakmasın’ dedim. Sonra bir gün gelmedi. Gittim sordum arkadaşlarına ‘neden gelmedi’ dedim. Kısa bir süre sonra arabasıyla köşeden bir döndü. Dedim ki ‘ben aşık olmuşum’. Sonra bir gün dışarı çıktık. ‘Ben sana aşık oldum, Beşiktaş’a imza atmaya gidiyorum. Eğer duygularım karşılıklıysa geri döneceğim’ dedi. 1 ay içinde sözlendik."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama