Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_7dt0k1qudi0pc6cmvcoef3tff3, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Arçelik Fırın İç Aydınlatma Lambası Yanmaması

Arçelik Fırın İç Aydınlatma Lambası Yanmaması

Gelişen beyaz eşya teknolojisi ile birlikte özellikle mutfaklarda çok daha profesyonel standartlarda çalışmalar gerçekleştirilebiliyor.

Arçelik Fırın İç Aydınlatma Lambası Yanmaması
Arçelik Fırın İç Aydınlatma Lambası Yanmaması Editör

Gelişen beyaz eşya teknolojisi ile birlikte özellikle mutfaklarda çok daha profesyonel standartlarda çalışmalar gerçekleştirilebiliyor. Gün içerisinde ev işlerine sağladığı kolaylıkları, lezzetli yemekler yapmakta da tüketiciye en iyi şekilde sunan Arçelik’ in fırınları yaygın olarak tercih ediliyor. Dijital teknolojileri ile daha geniş fonksiyonlarda, hassas pişirme gerçekleştirilmesine yardımcı olan Arçelik fırınların iç aydınlatma lambası ise pişen ürünü rahatlıkla görmeye yardımcı olur. Eğer fırının iç aydınlatma ışığı yanmıyor ise bu teknik bir sorun olduğunu gösterebilmektedir. Genellikle çamaşır makinesinin iç aydınlatma lambasının patlamış olmasından dolayı yanmaması söz konusu olabilmektedir. Ancak hem bu durumun tespit edilebilmesi için hem de olası diğer arızalar için mutlaka Arçelik Servisi uzmanlarınca kontrol gerçekleştirilmesi gerekir.

Aydınlatma Lambası Değişimi

Arçelik markalı fırının iç kısmındaki ürünlerin rahatlıkla gözlemlenmesini sağlayan iç aydınlatma lambası yanmıyor ise patlamış olabilir. Bu lambanın fırın içerisindeki yüksek ısı değerlerine dayanıklı özel bir ürün olması her yerde bulunabilmesi mümkün olmayan bir ampul türü olmasına neden oluyor. Göztepe Arçelik Servisi ekiplerimiz, bu konuda teknik donanımlarının tam teşekküllü olmasıyla Arçelik fırın modeli için en uygun olan aydınlatma lambasının değişimini gerçekleştirebilmektedir. Bu değişim işlemleri ile iç aydınlatmanın sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ancak bunun için öncelikle iç aydınlatma lambasının patlamış olduğundan kesin olarak emin olmak adına gerekli kontrolleri sağlamaktadır. Çünkü ampulün duy kısmındaki bir oksitlenme, temassızlık oluşturan bir durumda söz konusu olabilir. Bu durumda bu tip arızalara ilişkin olarak müdahalelerin yerine getirilmesi gerekir.

Elektrik Sistemi Kontrolü

Fırının iç aydınlatma lambasında herhangi bir sorun bulunmuyor ise fırının çalışma sistemi içerisinde aydınlatma için elektrik akımı taşıyan kablolarda kopma, yerinden çıkma veya yanma söz konusu olabilir. Bu durumda yineBulgurlu  Arçelik Servisi merkezi uzman teknisyenleri tarafından gerekli kontroller yerinde sağlanmaktadır. Fırının, iç aydınlatma lambasının yeniden sorunsuz şekilde yanmasını sağlayacak müdahaleler yerinde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede fırının çok kısa zaman dilimleri içerisinde tamamen sorunsuz ve ilk günkü performansında kullanılabilir duruma getirilebilmesi sağlanıyor. Üstelik tüm bu işlemler kurumsal servis güvencesi altında en ekonomik şekilde gerçekleştirilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı!
Sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı!
Yasak Aşk, Üç Çocuklu Ünlü Oyuncunun Yuvasını Yıktı
Yasak Aşk, Üç Çocuklu Ünlü Oyuncunun Yuvasını Yıktı