Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_m7t2vq7b2ltk4aspjup0p9no93, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
İngilizce Öğrenerek Yapabilecekleriniz

İngilizce Öğrenerek Yapabilecekleriniz

Küreselleşme ile İngilizce konuşamayanlar birçok fırsatı kaybediyor. İngilizce konuşmayı biliyorsanız, birçok hedefe ulaşabilirsiniz ve hayalleriniz gerçek olabilir.

İngilizce Öğrenerek Yapabilecekleriniz
İngilizce Öğrenerek Yapabilecekleriniz Editör

Küreselleşme ile İngilizce konuşamayanlar birçok fırsatı kaybediyor. İngilizce konuşmayı biliyorsanız, birçok hedefe ulaşabilirsiniz ve hayalleriniz gerçek olabilir. Yabancı dil olarak İngilizce öğrenmenin avantajları saymakla bitmez. Birçok şirket orta veya ileri düzeyde İngilizce gerektirir. Bu nedenle İngilizce bilmek size işe bulma konusunda yardımcı olacaktır. İngilizce yüksek lisans için de gereklidir.

 Hangi yaşta olursanız olun, yüksek lisans yapmayı ve akademik dünyaya atılmayı düşünüyorsanız İngilizce kursuna katılmalısınız. Ataköy İngilizce kursu ile turizmde veya iş dünyasında mümkün olduğu kadar yurt dışına seyahat edebilirsiniz. Eğer öğrenciliğiniz devam ediyorsa yabancı bir üniversiteye kabul edilebilirsiniz. Yurt dışına çıktığınız zaman tur rehberlerinin ne dediğini anlarsınız.

Dünyanın Dört Bir Yanından Arkadaşlar Edinin

 Dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinmek, hata yapmaktan, onları taklit etmek zorunda kalmadan, endişelenmeden onlarla kolayca iletişim kurabilmek için bir kursa gitmeniz şarttır. Çevirmene ihtiyaç duymadan konferanslara ve kongrelere katılmak istiyorsanız, şarkı sözlerini anlama ve şarkıların ne anlama geldiğini bilerek birlikte söylemeyi seviyorsanız ve kendinize saygınız varsa bir İngilizce kursuna yazılmalısınız.

 Alt yazısız film izlemek isteyenler, İngilizce makaleler, kitaplar, dergiler ve gazeteler okumak isteyenler, interneti kullanmak ve İngilizcede istediğiniz her şeyi araştırmak isteyenler de ideal kursiyerlerdir.

En İyi Kursiyer Yetişkindir

 Yetişkinlere İngilizce öğretildiğinde önceki okullarında edinilen bir dizi çalışma becerisine sahip, daha büyük ya da daha az ölçüde olan bireylerle ilgilenilir. En azından yazma, özetleme ve not tutma becerilerine sahipler. Derslere devam etmenin nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyorlar ve öğrenmeye bağlılıkları arttıkça, daha düzenli ve daha fazla yetenek kullanmaya istekli oluyorlar. Ataköy İngilizce kursları ile bir öğrenciden çok daha fazla azimli olabilen yetişkinlerle bir arada ders işlenir. Dersler öğrencinin seviyesine uygun olduğundan eğitim esnasında herhangi bir sorun yaşanmaz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı!
Sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı!
Sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı!
Sunucu Bircan Bali canlı yayında fenalaştı!