Warning: session_start(): open(/var/lib/php/session/sess_6j94j8grb9pfa740b5lri0t0h2, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/vhosts/haberplus.net/httpdocs/index.php on line 9
Herşey güzel olmuyor

Herşey güzel olmuyor

Haberin ayrıntıları için tıklayın

Herşey güzel olmuyor
Herşey güzel olmuyor Tuğba Civik

Hıncal Uluç’tan Ekrem İmamoğlu’na çağrı! “Her şey güzel olmuyor” Verdiğiniz vaadleri yerine getirin. İşte CHP’lileri kızdıran o yazının devamı. Resmin üzerine tklayarak devam ediniz. Hıncal Uluç’tan Ekrem İmamoğlu’na çağrı! “Her şey güzel olmuyor” Beşiktaş’ta Nispetiye Caddesi, Büyükdere Caddesi ve Barbaros Bulvarı, Her şey çok güzel olacak!. İsraf düzeni yıkıldı.. afişleriyle kaplandı. Afişlerin karşısında ise Beşiktaş’ın yeni Başkanı Rıza Akpolat’ın resmi bulunuyor. Bırak geçmişe saldırmayı, ‘Güzel’ yarınları anlat, güzel sözlerle”İşte bu afişler Hıncal Uluç’un tepkisini çekti. Bu manzaradan duyduğu rahatsızlığı geçtiğimiz haftaki yazısında dile getiren Uluç, Sen bu değilsin Başkan..

Benim tanıdığım İmamoğlu bu değil. Bırak geçmişe saldırmayı, ‘Güzel’ yarınları anlat, güzel sözlerle.. Senin yapın, karakterin bu ifadelerine yer verdi. İBB’den yanıt: Afiş bizim değil İstanbul Büyükşehir Basın Bürosu’ndan Uluç’a bu yazıyla ilgili olarak “Bugünkü yazınızda fotoğrafı ile birlikte yer alan ‘İsraf düzeni yıkıldı.
Her şey çok güzel olacak’ pankartı İstanbul Büyükşehir Belediyemiz veya doğrudan irtibatlı herhangi bir kurum tarafından asılmamıştır. İlginiz için teşekkür ederek bilgilerinize sunarız.şeklinde yanıt geldi.Afişlerin asıldığı yerlerde yetki İBB’de Bu açıklamadan sonra Uluç, Her şey çok güzel olmuyor, Başkan!.” başlıklı köşesinde afişle ilgili kendisine gelen yanıtı yorumladı ve eleştirilerini özel kalem görevlisine gönderdiği mesajı köşesinde paylaştı: “O mesajda “Afiş tüm görüntüsü ve yazıları ile Ekrem İmamoğlu algısı yaratıyor, bu bir. İkincisi, asılı olduğu Nispetiye, Büyükdere Caddeleri ve Barbaros Bulvarı, Beşiktaş Belediyesi’ne değil, yasa gereği Büyükşehir’e ait yerlerdir. O afiş Büyükşehir’le ilgili değilse, derhal toplatılmalıydı. Dilerim bu mesajımı başkana ulaştırırsınız dedim. Bir üçüncüsü daha vardı. O pankartı asan İmamoğlu değil de, Beşiktaş’ın genç, deneyimsiz Başkanı Rıza Akpolat ise, o zaman İsraf düzeni yıkıldı lafı da, Beşiktaş’ı kapsıyor demekti. Beşiktaş’ı..
İstanbul’u değil..Peki ama, Akpolat Beşiktaş’ta israf düzenini yıktıysa, o düzeni kuran kimdi?. Yolsuzluk yaptığı için görevden alınan CHP’li Murat Haznedar.. Ve yerine seçilen, gene CHP’li Tahir Doğaç.. O zaman bu afişi nasıl, Akpolat’ın astırır?. Dün sabah evden biraz da heyecanla çıktım.. Büyükşehir kendisine ait cadde ve bulvarlara kendisinden habersiz ve izinsiz asılan o korsan (!) pankartları hafta sonunda toplatmış mıydı acaba?. Her şey çok güzel olmuş muydu?. Hayır!. Hepsi yerinde duruyordu..Hıncal Uluç

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
‘Karımla beraber olurken gördüm’ Bursa’daki vahşetin kan donduran gerçekleri ortaya çıktı!
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama
Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Başlayacak? Kaos Beklenen Açıklama